• تاریخ: 2016-02-16
  • شناسه خبر: 14839
  • 986 بازدید

برق قهرمان مسابقات فوتسال بسیج ادارت شهرستان آق قلا شد

ارکین نیوز-مسابقات فوتسال به مناسبت گرامیداشت دهه فجر بین پایگاههای اداری و کارگری شهرستان آق قلا برگزار گردید که در پایان تیم خوش ترکیب اداره برق به عنوان پایگاه اداری امام رضا(ع) و شرکت مزرعه نمونه به عنوان پایگاه کارگ ...

ارکین نیوز-مسابقات فوتسال به مناسبت گرامیداشت دهه فجر بین پایگاههای اداری و کارگری شهرستان آق قلا برگزار گردید که در پایان تیم خوش ترکیب اداره برق به عنوان پایگاه اداری امام رضا(ع) و شرکت مزرعه نمونه به عنوان پایگاه کارگری شهیدصیادشیرازی به مقام قهرمانی دست یافتند.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در روز پایانی این مسابقات و در حضور مشتاقان فوتسال و کارکنان ادارات شهرستان آق قلا،تیم با انگیزه پایگاه امام(ع) اداره برق با نتیجه ۵بریک پایگاه شهید مطهری بیمارستان آق قلا را مغلوب کرد و فاتح این مسابقات شد.

این مسابقات زیر نظر بسیج ادارات و کارگری شهرستان و با همکاری هیات فوتبال آق قلا جهت ایجاد نشاط و شور و شعف در بین کارکنان و کارگران در سالن کوثر آق قلا برگزار شد.

لازم به ذکر است که در مراسم اختتامیه این مسابقات، با حضورسرهنگ شهرکی رییس سازمان بسیج کارگری گلستان به تیم های اول و دوم جوایز نفیسی اهدا گردید و از هیات اجرای مسابقات و کادر داوری با اهدای جوایز و لوح تقدیر قدردانی شد.
IMG_3896
هیات تحریریه ارکین نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست