• تاریخ: 2019-05-19
  • شناسه خبر: 28559
  • 296 بازدید

برقراری پرواز در مسیر رشت و تبریز از فرودگاه گرگان

ارکین نیوز-مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان از راه‌اندازی خط پروازی گرگان- رشت – تبریز از دوشنبه هفته جاری خبر داد. رامین آذری در خصوص افزایش خطوط پروازی فرودگاه بین‌المللی گرگان اظهار کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده ...

ارکین نیوز-مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان از راه‌اندازی خط پروازی گرگان- رشت – تبریز از دوشنبه هفته جاری خبر داد.

رامین آذری در خصوص افزایش خطوط پروازی فرودگاه بین‌المللی گرگان اظهار کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده خط پروازی گرگان- رشت- تبریز از روز دوشنبه در فرودگاه گرگان برقرار می‌شود.

وی افزود: این پرواز که فعلاً دوشنبه های هر هفته توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی و به صورت کانکشنی (اتصالی) برنامه‌ریزی شده، تردد مسافران از استان گلستان به شمال غرب کشور را تسهیل خواهد کرد.

آذری توضیح داد: شروع پرواز ساعت ۹ صبح از گرگان خواهد بود و هواپیما در ساعت ۱۰ و ۲۵ دقیقه در رشت به زمین خواهد نشست و سپس به سمت تبریز ادامه مسیر خواهد داد.

وی بیان کرد: فعلاً این پرواز یک روز در هفته (دوشنبه) خواهد بود و اگر با استقبال مردم روبرو شد و تقاضای بیشتری بود برای افزایش تعداد روزها برنامه ریزی خواهد شد.

آذری با بیان اینکه با این پرواز تعداد مسیرهای داخلی به هفت شهر افزایش می یابد، گفت: فرودگاه گرگان دارای پروازهای منظم هفتگی به مقاصد تهران، مشهد، زاهدان، بندرعباس و کیش بوده و با این خط پروازی دو شهر رشت و تبریز هم به آن اضافه خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: با این دو پرواز تعداد پرواز هفتگی فرودگاه بین المللی گرگان هم به ۷۴ پرواز افزایش می یابد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست