• تاریخ: 2018-01-08
  • شناسه خبر: 25026
  • 205 بازدید

برزمینی: ۷۰۰ میلیون تومان برای طرح‌های ورزشی بندرترکمن تخصیص یافت

ارکین نیوز-معاون پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان از تخصیص ۷۰۰ میلیون تومان برای طرح‌های ورزشی بندرترکمن خبر داد. برزمینی معاون پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش شه ...

ارکین نیوز-معاون پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان از تخصیص ۷۰۰ میلیون تومان برای طرح‌های ورزشی بندرترکمن خبر داد.

برزمینی معاون پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش شهرستان بندر ترکمن گفت : طرح های ورزشی متعددی به صورت نیمه کاره در شهرستان بندرترکمن وجود دارد که طرح های استخر و سالن ورزشی تختی این شهرستان در اولویت برای تکمیل شدن هستند.

برزمینی افزود: بر اساس هماهنگی ها برای تکمیل استخر اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان تخصیص یافته است .

وی ادامه داد: سالن تختی بندرترکمن از طرح های شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی است که پیش بینی اعتبار آن نیز انجام گرفته است که در آینده ای نزدیک این اعتبار تخصیص خواهد یافت .

در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش شهرستان بندر ترکمن که با حضور هیوه چی سرپرست فرمانداری این شهرستان و روئسای هیئت های ورزشی و ورزشکاران از زحمات فرشید استادی کم تقدیر و عبدالقدیر اونق به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد/باشگاه خبرنگاران جوان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست