• تاریخ: 2018-04-05
  • شناسه خبر: 25807
  • 186 بازدید

برزمینی: گلستان توان برگزاری مسابقات بزرگ بین المللی ورزشی را دارد

ارکین نیوز-معاون توسعه و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان گلستان گفت: برگزاری مسابقات آسیایی کبدی در گلستان نشان داد این استان توان برگزاری مسابقات بزرگ را دارد و در حال رایزنی برای برگزاری دیگر مسابقات بین‌المللی در سال ...

ارکین نیوز-معاون توسعه و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان گلستان گفت: برگزاری مسابقات آسیایی کبدی در گلستان نشان داد این استان توان برگزاری مسابقات بزرگ را دارد و در حال رایزنی برای برگزاری دیگر مسابقات بین‌المللی در سال ۱۳۹۷ هستیم.

قاسم برزمینی در خصوص برنامه‌های پیش رو در سال جاری، اظهار کرد: مسابقات آسیایی کبدی که سال گذشته در استان برگزار شد، یکی از برنامه‌هایی بود که توان ورزش استان و حتی کل استان را برای برگزاری برنامه‌های ورزشی بزرگ نشان داد.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا سال جاری نیز مسابقاتی را در سطح بین‌المللی برگزار کنیم و در این راستا برنامه‌ریزی‌ها و رایزنی‌ها در حال انجام است که نه تنها برای کبدی، برای بسیاری از رشته‌های تیمی و انفرادی، این مهم را در استان رقم بزنیم.

معاون توسعه و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان گلستان خاطرنشان کرد: با توجه به بازدید مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی که بهمن ماه از اماکن ورزشی استان، در تلاش هستیم امسال پروژه‌های این شرکت را امسال به پایان برسانیم.

برزمینی گفت: در تلاش هستیم تا در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال جاری، ۴۰ پروژه ورزشی را با حمایت مسوولان استان به پایان برسانیم.

وی اضافه کرد: بالغ بر ۱۰۰ پروژه ورزشی نیمه تمام در سطح استان داریم که برنامه ما این است که امسال این پروژه‌ها را به پایان برسانیم و در اختیار هیات‌ها و جوانان استان قرار دهیم.

معاون توسعه و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان گلستان تصریح کرد: من به نمایندگی از اهالی ورزش استان از استاندار گلستان جناب آقای هاشمی تشکر می‌کنم که نگاه ویژه‌ای به ورزش استان دارند.

برزمینی بیان کرد: تخصیص‌های خیلی خوبی را از محل مالیات بر ارزش افزوده برای تکمیل پروژه‌های ورزشی گرفته‌ایم که می‌تواند به تکمیل شدن این پروژه‌ها کمک کند.

وی تاکید کرد: امسال تلاش می‌کنیم زمین چمن مصنوعی، کردکوی، آزادشهر، سالن تختی بندرترکمن، استخر بندرترکمن، سالن صدرای بندرگز و دیگر سالن‌های ورزشی در شهرها و روستاهای استان را به بهره‌برداری برسانیم/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست