• تاریخ: 2018-07-16
  • شناسه خبر: 26678
  • 220 بازدید

برزمینی: تغییر رئیس ورزش و جوانان گنبدکاووس تصمیم مستقل و درون سازمانی بود

ارکین نیوز-معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان گنبدکاووس با تاکید بر عدم دخالت شخصی در جابجایی رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس، گفت: تغییر در این جایگاه تصمیم مستقل اداره کل ورزش و جوانان است. بعد ...

ارکین نیوز-معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان گنبدکاووس با تاکید بر عدم دخالت شخصی در جابجایی رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس، گفت: تغییر در این جایگاه تصمیم مستقل اداره کل ورزش و جوانان است.

بعد از ظهر امروز گنبدکاووس میزبان مراسمی بود که از برگزاری آخرین نسخه آن هنوز ۶ ماه نمی‌گذشت اما برخی حواشی و اتفاقات پشت پرده باعث شده بود تا مردم و به ویژه ورزش دوستان گنبدی شاهد تکرار این مراسم یعنی تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس باشند.

مراسمی که بیش از هر چیز اندوه، ابهام، گلایه‌مندی، بغض و مظلومیت بر آن سایه انداخته بود و تمامی اذهان و دل‌ها مملو از حرف‌های ناگفته‌ای بود که بدون تردید بیان آن به بحرانی شدن ورزش گنبدکاووس منجر می‌شد و بزرگان ورزش گنبدکاووس با فرو خوردن این بغض بار دیگر مهر سکوت بر لبان خود زدند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره‌کل ورزش و جوانان گنبدکاووس در این مراسم با اشاره به عملکرد موفق و فوق‌العاده محمدعلی رحیمیان در اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس، اظهار کرد: ایشان در طی مدت مدیریت خود که حدود ۶ ماه به طول انجامید واقعا عملکرد درخشان و خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

برزمینی با اشاره به اینکه در موضوع تغییر رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس، اداره‌کل ورزش و جوانان استان گلستان به صورت مستقل تصمیم گرفته است، خاطرنشان کرد: هیچ شخص و یا گروهی اداره‌کل را تحت فشار برای جابه‌جایی قرار نداده و این یک تصمیم داخلی و درون سازمانی بوده است.

وی با تقدیر از حمایت‌ها، راهنمایی‌ها و مساعدت نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس، فرماندار ویژه و ائمه جمعه این شهرستان، ادامه داد: امیدواریم این حمایت‌ها و راهنمایی‌ها در دوران مدیریت جدید نیز تداوم داشته و رنگ تعامل و همدلی بیشتری به خود بگیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان گنبدکاووس با بیان اینکه ورزش گنبدکاووس در بسیاری از بخش‌ها در سطح استان گلستان سرآمد است، افزود: در شهرستان گنبدکاووس ۴۶ هیئت ورزشی مشغول به فعالیت هستند که اغلب آنها موفق و دارای قهرمانان ملی و بین‌المللی شاخص و بعضا ملی‌پوش هستند.

برزمینی با تاکید بر اینکه ستاد ساماندهی امور جوانان نیز در شهرستان گنبدکاووس با تلاش‌های فرماندار ویژه و رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان بسیار موفق عمل کرده است، گفت: برنامه‌های بسیار خوب و ویژه‌ای با محوریت جوانان در گنبدکاووس برگزار شده و برخی دیگر برنامه‌ها نیز طراحی و در دست اجرا قرار دارد/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست