• تاریخ: 2020-05-27
  • شناسه خبر: 29767
  • 209 بازدید

برزمینی:بزرگترین و مجهزترین خانه والیبال کشور د گنبد افتتاح می شود

ارکین نیوز-سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: بزرگترین و مجهزترین خانه والیبال کشور در شهرستان گنبد کاووس تا پایان سال ۹۹ افتتاح میشود. به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان ، مهندس قاسمعلی برزمینی افزود: این ...

ارکین نیوز-سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: بزرگترین و مجهزترین خانه والیبال کشور در شهرستان گنبد کاووس تا پایان سال ۹۹ افتتاح میشود.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان ، مهندس قاسمعلی برزمینی افزود: این پروژه واقع در زمین مجموعه المپیک در سال ۱۳۹۰ شروع بکار کرده است.

وی خاطر نشان کرد: این پروژه یکی از منحصر به فرد ترین پروژه های تخصصی در والیبال کشور و آسیایی می باشد که مهمترین شاخص آن ساخت پروژه در مساحت ۳۰۰۰ متر مربع دارای ۲ سالن تخصصی آموزشی والیبال آقایان ، بانوان و خوابگاه جهت اسکان ۲تیم مجزا و برگزاری اردوی تدارکاتی است .

وی همچنین تصریح کرد: این پروژه تا کنون ۴۳ هزار و ۲۵۰ میلیون ریال از اعتبارات استانی هزینه شده است و به پیشرفت ۷۵ درصد فیزیکی رسیده است.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گلستان افزود ؛ برای تکمیل پروژه ۱۷۰۰۰میلیارد ریال اعتبار لازم است که در صورت تخصیص مناسب اعتبار پیش بینی میشود تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری کامل برسد تا شهر گنبد کاووس به عنوان پایتخت والیبال کشور به نمایندگی در ایران اسلامی صاحب یکی از مجهز ترین فضاهای تخصصی و آموزشی والیبال در سطح آسیا باشد.