• تاریخ: 2020-08-23
  • شناسه خبر: 30061
  • 163 بازدید

برزمینی:افتتاح چمن مصنوعی مراوه تپه درهفته دولت و هتل ورزش گلستان درمهرماه

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان بااشاره به اینکه پروژه چمن مصنوعی مراوه تپه در هفته دولت امسال افتتاح می شود اظهارداشت:از ۱۳۰ پروژه نیمه تمام ورزشی استان با تخصیص اعتبارات لازم ۲۰ پرورژه مهم تاپایان سال به ب ...

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان بااشاره به اینکه پروژه چمن مصنوعی مراوه تپه در هفته دولت امسال افتتاح می شود اظهارداشت:از ۱۳۰ پروژه نیمه تمام ورزشی استان با تخصیص اعتبارات لازم ۲۰ پرورژه مهم تاپایان سال به بهره برداری می رسد.
قاسمعلی برزمینی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع)وگرامیداشت هفته دولت تصریح کرد: پروژه هتل ورزش گلستان با پنج هزار و ۲۰۰ متر مربع زیربنا در چهار طبقه مهر ماه امسال افتتاح خواهدشد.
وی با بیان اینکه ۳۰۰باشگاه خصوصی در استان عمدتا در گرگان و گنبد فعال هستند،افزود این مراکز می توانند برای جبران خسارت کرونا، در سامانه کارا ثبت نام کرده و بین ۱۶ الی ۲۵ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند.
متولی ورزش گلستان گفت:شیوع ویروس کروناموجب تعطیلی ۲۰۸ مکان ورزشی دولتی در استان شده و یک میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان خسارت در این بخش وارد کرده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان در بخش دیگری از سخنان خود یادآورشد:قهرمانان عضو ثابت تیم ملی که به مسابقات المپیک، پارالمپیک و جهانی اعزام شده و مقام کسب کرده اند با مساعدت و همکاری استانداری در دستگاه های اجرایی استان جذب خواهند شد.
قاسمعلی برزمینی بااشاره به اینکه ورزش بدون اصحاب رسانه معنی ندارد،خاطرنشان کرد:بدون شک نقد منصفانه مطبوعات می تواند بسترهای لازم برای پیشرفت و شکوفایی بسیاری از ظرفیت های نهفته در جامعه خصوصا ورزش را فراهم سازد.
وی افزود:گلستان ۱۲۰ خانه ورزش روستایی دارد که با افتتاح ۲۰ خانه روستایی دیگر درهفته دولت این آمار به ۱۴۰ خواهد رسید.
مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان جشنواره ازدواج ،تشکیل مجمع خیرین ازدواج، اهدای ۵۰ سری جهیزیه، رونمایی از سندازدواج آسان، توزیع۱۱ هزار بسته معیشتی را از فعالیت های مهم این اداره کل برشمرد.