• تاریخ: 2016-05-20
  • شناسه خبر: 17791
  • 787 بازدید

پانزدهمین سالگرد نمایندگان فقید گلستان برگزار شد+تصاویر

ارکین نیوز-پانزدهمین سالگرد نمایندگان فقید استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی شامگاه پنجشنبه در مصلی گرگان برگزار شد. به گزارش هیرکان خبر معاون ر ...

ارکین نیوز-پانزدهمین سالگرد نمایندگان فقید استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی شامگاه پنجشنبه در مصلی گرگان برگزار شد.

به گزارش هیرکان خبر معاون رئیس جمهور در این مراسم اظهار داشت: حضور پرشور مردم پس از گذشت ۱۵ سال از حادثه یاک ۴۰ نشان می دهد که مردم قدرشناس خدمات بی منت و خالصانه مسئولین خود هستند.

محمد باقر نوبخت افزود: این حضور پیامی برای همه مسئولین و آیتی برای نمایندگان مجلس دهم بویژه منتخبان مردم گلستان در مجلس دهم است که اگر برای مردم خدمت کنند هیچگاه فراموش نخواهند شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در بخش دیگری از سخنانش به تنگناهای پیش روی دولت اشاره کرد و گفت: حمایت و پشتوانه مردم و رهنمودهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و همراهی دیگر قوای کشور باعث شد حلقه محاصره اقتصادی و تحریم را شکسته و شرایط را بهبود بخشیم.
با حضور معاون رئیس جمهور؛
IMG_7155
نوبخت بیان داشت: باوجود تنگناهای مالی و محدودیت منابع ۱۶۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت برای ۷۵۰۰ واحد تولیدی کشور در نظر گرفته شده است تا رونق مجدد واحد های تولیدی را شاهد باشیم.

گفتنی است در ابتدای این مراسم نبی هزار جریبی منتخب مردم گرگان و فرزند غلامعلی هزار جریبی نماینده فقید مردم این شهرستان در مجلس ششم به حاضران خوش آمد گفت و از حضور گسترده مردم تقدیر کرد.

در این مراسم علاوه بر اقشار مختلف مردم؛ نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان و جمعی از مدیران کل ادارات، روحانیت شیعه و سنی منطقه حضور داشتند.

در حادثه یاک ۴۰ رحمان دادمان وزیر وقت راه و ترابری و جمعی از مسئولان این وزارتخانه همراه با نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی که از تهران عازم گرگان بودند، بر اثر سقوط هواپیما جان باختند.
IMG_7182
IMG_7178
IMG_7086
IMG_7251

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست