• تاریخ: 2018-06-19
  • شناسه خبر: 26481
  • 171 بازدید

بالاخره جوایز نفرات برتر تور ساحلی آق قلا و بندرترکمن پرداخت شد

ارکین نیوز-رییس سازمان ساحلی فدراسیون والیبال از واریز جوایز نقدی بازیکنان عضو تیم های برتر تور ساحلی قهرمانی کشور در شهرستان های آق قلا و بندرترکمن در روز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه خبر داد و گفت: تغییر ذیحساب مالی فدراسیون مو ...

ارکین نیوز-رییس سازمان ساحلی فدراسیون والیبال از واریز جوایز نقدی بازیکنان عضو تیم های برتر تور ساحلی قهرمانی کشور در شهرستان های آق قلا و بندرترکمن در روز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه خبر داد و گفت: تغییر ذیحساب مالی فدراسیون موجب تاخیر چند روزه در پرداخت شده بود.

فریدون الهامی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهارکرد: پس از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در اوایل اردیبهشت ماه در آق قلا و بندرترکمن از توابع استان گلستان؛ فهرست والیبالیست های تیم های برتر در موعد مقرر تنظیم و به واحد مالی فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران ارسال شد.

وی افزود: تغییر ذیحساب مالی فدراسیون والیبال و ضرورت ثبت و تایید امضاهای جدید و امور اداری مربوط به آن باعث شد تا فرایند ۱۵روزه پرداخت جایزه به ۴۰ روز برسد.

به گفته وی؛ سازمان ساحلی والیبال در این وقفه پیش آمده قصور نداشته بلکه مشکلات مربوط به امضاهای مالی در فدراسیون باعث این مساله شد.

رییس سازمان ساحلی فدراسیون والیبال همچنین گفت: مقرر شده که جوایز به صورت سند رسمی مالی به حساب بانکی والیبالیست ها پرداخت شود تا قابل رصد و پیگیری اداری باشد.

وی تاکید کرد که تلاش می شود از پرداخت جوایز ورزشکاران به صورت نقدی خود داری شود.

الهامی همچنین از تعامل سازمان ساحلی والیبال فدراسیون جمهوری اسلامی ایران با رسانه ها خبر داد و گفت: تلاش داریم در چارچوب فعالیت ها در یک دیوار شیشه ای و با حمایت رسانه ها و دلسوزان والیبال ساحلی؛ این ورزش را بسوی تعالی پیش ببریم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست