• تاریخ: 2020-09-04
  • شناسه خبر: 30108
  • 188 بازدید

بازیکن میدان آق قلا در لیگ والیبال ترکیه

ارکین نیوز-امید ارساری بازیکن جوان و خوش استیل شهرستان اق قلا بار دیگر با اودفای ترکیه قرار داد امضا کرد تا جزو لژیونر های والبیال کشور قرار گیرد. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز، این پشت خط زن خوش تکنیک باشگاه میدان آق قلا ...

ارکین نیوز-امید ارساری بازیکن جوان و خوش استیل شهرستان اق قلا بار دیگر با اودفای ترکیه قرار داد امضا کرد تا جزو لژیونر های والبیال کشور قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز، این پشت خط زن خوش تکنیک باشگاه میدان آق قلا با زحمات احمد ایری توانست پلکان ترقی را بیش از پیش طی نموده و توانست با اثبات شایستگی های خود بار دیگر به این تیم بپیوندد.

احمد ایری بازیکن با اخلاق و سابق تیم ملی والیبال نشسته با ایجاد امکاناتی خوب و با هزینه شخصی توانست پایگاهی قوی در این شهرستان ایجاد کند که واقعا جایی تقدیر دارد.

لازم است فدارسیون والیبال و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان نگاه خود رابه این شهرستان که زمانی آوردگاه تیمهای تراز اول کشور بود ویژه داشته باشد،چون این ایری ها و واحدی ها که وقت و زندگی خود را در راه اعتلای ورزش شهرستان و استان می گزارند کم است.

همچنین نباید به سادگی از کنار خلیل آل جلیل یارجدانشدنی احمدایری گذشت که زحمات فراوانی را جهت رشد و شکوفایی والیبال آق قلا به همراه دیگر پیشکسوتان کشیده است.