• تاریخ: 2015-08-20
  • شناسه خبر: 7332
  • 2,754 بازدید

بازسازی پیست سوارکاری شهرستان آق قلا با زحمات کعبه شیرمحمدلی

ارکین نیوز-باز سازی پیست سوارکاری شهرستان آق قلا به همت هیات سوارکاری و اداره ورزش و زیرنظر فرمانداری این شهرستان آغاز شد. این پروژه جهت تعمیر گاردریل و مسطح کردن پیست این میدان در حال انجام می باشد که اعتبار آن بالغ بر ...

ارکین نیوز-باز سازی پیست سوارکاری شهرستان آق قلا به همت هیات سوارکاری و اداره ورزش و زیرنظر فرمانداری این شهرستان آغاز شد.

این پروژه جهت تعمیر گاردریل و مسطح کردن پیست این میدان در حال انجام می باشد که اعتبار آن بالغ بر ۱۴۰ میلیون تومان می باشد.

مسابقات سوارکاری پاییزه شهرستان آق قلا بعداز بندر ترکمن در اوایل شهریور ماه در میدان سوارکاری این شهرستان برگزار می شود.

در اجرای این پروژه و نگهداری درختان این میدان حاج کعبه شیرمحمدلی رییس هیات سوارکاری شهرستان آق قلا و پسرانش شبانه روزی زحمات زیادی می کشند که واقعا جای تقدیر دارد.

همچنین شهرداری آق قلا و در راس آن عبذالرشید قرنجیک شهردار این شهر جهت اتمام هرچه سریعتر این پروژه همکاری نزدیکی داشته و تمام وسایل سبک و سنگین خود را در احتیار اداره ورزش و جوانان آق قلا گذاشتند جای تقدیر دارد.

5 (1)
6
4
9

  • شهروند - 2015-08-20 در 11:34 ب.ظ

    با تشکر فراوان از زحمات بی چون چرای حاج کعبه شیرمحمدلی که با امدن ایشان به مسند ریاست هیئت سوارکاری آق قلا تحولی عظیم در میدان سوارکاری ایجاد شد که به درختکاری /ایجاد مانژ اسبها برای قبل از کورس/و…. والان هم ترمیم پیست وتعویض گارد ریل که رمان زیادی از نسبش می گذشت البته این را هم باید در نظر داشته باشیم که پیگیریهای فریدون یلقی رئیس محترم اداره ورزش وجوانان شهرستان آق قلا را نباید نادیده گرفت که واقعا دستشان درد نکند که درباره مشکلات این میدان سوارکاری بارها وبارها صحبت میکردند در ضمن ار شهردار عزیز شهرمان رشید قرنجیک که ماشین الات لازم را در اختیار گذاشته اند واقعا دست مریزاد /در انتها از تمامی کسانیکه به نوعی در باسازی این میدان سوارکاری دست دارند تشکر وخدا قوت میگویم و((از اداره ورزش وجوانان شهرمان میخواهیم در تلاش این باشند که سطح کیفیت وکمیت ورزش آق قلا را که به حق بیشتر از اینها است ،که ما امیدواریم پیگیریهای وی حتما راه به جایی خواهد رسید))

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست