• تاریخ: 2018-01-06
  • شناسه خبر: 25011
  • 306 بازدید

بازدید نماینده مجلس از روستای آقدکش بخش وشمگیر شهرستان آق قلا

ارکین نیوز-به منظور بررسی مسائل و مشکلات مردم و در ادامه حضور در بین روستائیان،”دکتر نورمحمد تربتی نژاد” نماینده مردم شریف شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی به همراه”امانگلدی ضمیر” فر ...

ارکین نیوز-به منظور بررسی مسائل و مشکلات مردم و در ادامه حضور در بین روستائیان،”دکتر نورمحمد تربتی نژاد” نماینده مردم شریف شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی به همراه”امانگلدی ضمیر” فرماندار شهرستان آق قلا ،”جواد محمدی راد” بخشدار وشمگیر، معاون راهداری اداره کل حمل و نقل و راهداری استان و مسئولین ستادی ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جهاد کشاورزی از روستای آقدکش بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا، در این بازدید، ضمن دیدار با روحانیون،اعضای شورای اسلامی،دهیار و معتمدین محلی از نزدیک، مسائل و مشکلات روستای فوق الذکر بررسی شد.

مرمت و روکش آسفالت مسیر جاده ای، بازنگری ، اجرا و تکمیل طرح هادی و مرمت جاده بین مزارع کشاورزی از جمله مسائل و مشکلاتی بود که توسط نمایندگان مردم روستای آقدگش مطرح شد و مورد بحث و تبادل نظر مسئولین جاضر در این بازدید قرار گرفت و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دستورات لازم برای مدیران دستگاههای اجرایی و خدمات رسان حاضر در نشست مذکور را صادر نمودند.

فرماندار شهرستان آق قلا در این بازدید،حضور در بین مردم و خدمت به آنها را از تاکیدات دولتمردان و بزرگان نظام مقدس اسلامی یاد آور شد و گفت: فلسفه وجودی مسئولان در این نظام، خدمت به خلق خدا و جلب رضایت الهی است.دیدار با شما عزیزان و زبان قدردانی روستائیان باعث ایجاد انگیزه مضاعف و قوت قلب ما مسئولین می شود و با این امید در روستاها حضور می یابیم تا گره ای از مسائل و مشکلات را بگشائیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست