• تاریخ: 2019-07-07
  • شناسه خبر: 28655
  • 106 بازدید

ایجاد مرکز رفاهی و گردشگری در سایت پشتیبان بندرترکمن

ارکین نیوز-مدیرعامل سازمان همیاری‎ها شهرداری‎های گلستان از ایجاد مرکز رفاهی و گردشگری در سایت پشتیبان بندرترکمن خبرداد. عیسی سالکی بعدازظهر شنبه در نشست گرامیداشت روز شهرداری و دهیاری اظهار کرد: سازمان همیاری شهرداری های ...

ارکین نیوز-مدیرعامل سازمان همیاری‎ها شهرداری‎های گلستان از ایجاد مرکز رفاهی و گردشگری در سایت پشتیبان بندرترکمن خبرداد.

عیسی سالکی بعدازظهر شنبه در نشست گرامیداشت روز شهرداری و دهیاری اظهار کرد: سازمان همیاری شهرداری های استان پس از انتزاع از مازندران با ظرفیت ارائه خدمات به شهرداری‎ها و دهیاری‎ها در حوزه های عمرانی، بازرگانی و آموزشی تأسیس شد.

وی با بیان اینکه اعتبار سازمان همیاری‎ها و شهرداری‎های گلستان در سال گذشته ۲۲۰ میلیارد ریال بود که محقق شد، افزود: کمک به خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس شهری در گرگان، خرید سنگ شکن و تجهیزات آتش نشانی و بالابر برای شهرداری گنبدکاووس، تأمین هزار و ۴۰۰ تن سیمان، هزار و ۶۰۰ قیر، هزار و ۲۰۰ تن آسفالت، ۶ هزار تن شن و ماسه، ۱۷ هزار لیتر روغن موتور و خرید ۲۴ مرحله لاستیک برای شهرداری ها در سال ۹۷ انجام شد.

سالکی گفت: بودجه سال جاری سازمان همیاری‌ها و شهرداری‌های استان ۲۹۰ میلیارد ریال است که امیدواریم بتوانیم این بودجه را محقق کنیم.

وی تصریح کرد: ۱۰ هکتار زمین در سایت پشتیبان بندرترکمن خریداری شده تا بتوانیم خدمات رفاهی و گردشگری مناسبی به شهروندان ارائه کنیم.

الزام شهرداری به صدور پروانه در وسط جنگل ناهارخوران

در ادامه شهردار گرگان با بیان اینکه ساماندهی نیروی انسانی یکی از دغدغه‎های مشترک شهرداری‎ها است، اظهار کرد: ۹۴۰ نیرو در شهرداری گرگان فعالیت می کنند که از این میزان تنها ۶۴ نفر رسمی و پیمانی بوده و مابقی آنها شرکتی و قراردادی هستند و این امر انتصاب در پست های سازمانی را برای ما سخت کرده است.

عبدالرضا دادبود افزود: در شرایط بد اقتصادی نیاز است که سایر دستگاه ها پروسه های اداری صدور برخی از مجوزها را کوتاه کرده و همکاری بهتری با شهرداری‎ها داشته باشند.

وی با تأکید بر حمایت از تیم داری شهرداری ها ادامه داد: نیاز است که اعتبارات دولتی به این مقوله اختصاص داده شود.

دادبود با بیان اینکه رتبه شهرداری‎های گرگان از ۱۰ به ۱۱ ارتقاء یافت، گفت: ۱۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت را در حوزه حمل و نقل درخواست کردیم که در دست اقدام است و به همین میزان هم به بازآفرینی شهری باید اختصاص یابد تا از منابع درآمد پایدار بهره مند شویم.

شهردار گرگان بر حمایت‎ قضایی تأکید کرد و گفت: در وسط جنگل ناهارخوران حکمی از سوی دستگاه قضایی آمده است که پروانه ساختمانی صادر شود و نیاز است در این زمینه حمایت ویژه‎ای از طرف مسئولان استانی انجام شود/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست