• تاریخ: 2022-05-29
  • شناسه خبر: 31596
  • 113 بازدید

اولین اجلاسیه اعضای ادوار شورای اسلامی شهر بندرترکمن برگزار شد

ارکین نیوز- اولین اجلاسیه اعضای ادوار شورای اسلامی شهر بندرترکمن به دعوت شورای اسلامی بندرترکمن ، امروز یکشنبه هشتم خرداد ۱۴۰۱ در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد. در این جلسه که به همت فرماندار و دوره ششم شورای ...

ارکین نیوز- اولین اجلاسیه اعضای ادوار شورای اسلامی شهر بندرترکمن به دعوت شورای اسلامی بندرترکمن ، امروز یکشنبه هشتم خرداد ۱۴۰۱ در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

در این جلسه که به همت فرماندار و دوره ششم شورای اسلامی و شهردار بندرترکمن برگزار گردید تعدادکثیری از اعضای دوره های اول تا ششم شورای اسلامی شهر بندرترکمن حضور داشتند.

در این اجلاسیه در خصوص مسائل و مشکلات شهری، تجربیات اعضای شورا و راهکارهای درآمدزایی برای شهرداری و رشد و توسعه شهر بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید ادامه اجلاسیه به صورت فصلی برگزار گردد.

در پایان این اجلاسیه به همت شهرداری و شورای اسلامی دوره ششم به رسم یادبود لوح سپاس به اعضای ادوار شورای شهر بندرترکمن اهدا شد.

این اجلاسیه با حضور فرماندار بندرترکمن، شهردار بندرترکمن ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و معاون فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد.

برگزاری چنین اجلاسیه هایی در راستای ارج نهادن به نهاد شورا و بهره گیری از تجارب ارزشمند اعضای ادوار شوراهای اسلامی ابتکار جالبی بود که برای اولین بار در شهر بندرترکمن برگزار می شد/ترکمن سسی