• تاریخ: 2018-05-09
  • شناسه خبر: 26069
  • 219 بازدید

اهدای ۱۳۰۰ فقره اسناد کشاورزی بنیاد علوی در آق‌قلا

رکین نیوز-مدیرکل امور استان های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور گفت: بیش از یک‌هزار و ۳۰۰ فقره اسناد کشاورزی به ارزش ۳۱۸ میلیارد ریال در انبار الوم شهرستان آق‌قلا به صورت رایگان واگذار شد. مسعود بهادران امشب در ...

رکین نیوز-مدیرکل امور استان های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور گفت: بیش از یک‌هزار و ۳۰۰ فقره اسناد کشاورزی به ارزش ۳۱۸ میلیارد ریال در انبار الوم شهرستان آق‌قلا به صورت رایگان واگذار شد.

مسعود بهادران امشب در مراسم اهدای ۲ هزار فقره اسناد املاک علوی به اقشار کم‌درآمد در سالن ورزشی ولایت انبارالوم اظهار داشت: برای نخستین بار طرح بزرگ و ملی محرومیت‌زدایی در حوزه کشاورزان کم برخوردار, یک‌هزار و ۳۸۰ فقره اسناد اراضی کشاورزی به مردم شهر انبار الوم از توابع شهرستان آق‌قلا اهداء شد.

مدیرکل امور استان‌های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور تصریح کرد: در اجرای چهل و ششمین مرحله از واگذاری اسناد املاک و اراضی علوی ۲ هزار فقره اسناد با کاربری کشاورزی و مسکونی به صورت رایگان به مردم شهرستان آق‌قلا اهدا شد.

وی افزود: مساحت این ۲ هزار فقره اسناد, یک هزارو ۹۳۴ هکتار به ارزش ۳۱۸ میلیارد ریال است که از این مقدار, یک هزارو ۹۰۰ هکتار مربوط به اراضی کشاورزی به ارزش ۲۴۰ میلیارد ریال می باشد.

مدیر کل امور استان‌های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور اظهار کرد: ۶۲۰ فقره از اسناد اهدایی نیز کاربری مسکونی دارد که مساحت آن ۳۴ هکتار به ارزش ۷۸ میلیارد ریال است و اجرای این طرح ویژه اهدا اسناد اراضی کشاورزی در راستای منویات مقام معظم رهبری در جهت محرومیت‌زدایی در مناطق کم‌برخوردار است/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست