• تاریخ: 2018-10-29
  • شناسه خبر: 27313
  • 195 بازدید

انفجار تانکر قیر در گنبدکاووس سه مصدوم برجای گذاشت

ارکین نیوز-رئیس اورژانس شهرستان گنبدکاووس گفت: صبح امروز ۳ کارگر کارخانه‌ای در شهرک صنعتی بر اثر انفجار تانکر قیر دچار سوختگی می‌شوند و با توجه به جراحات شدید ۲ مصدوم به بیمارستان ۵ آذر گرگان منتقل شدند. مجید ایگدری با ت ...

ارکین نیوز-رئیس اورژانس شهرستان گنبدکاووس گفت: صبح امروز ۳ کارگر کارخانه‌ای در شهرک صنعتی بر اثر انفجار تانکر قیر دچار سوختگی می‌شوند و با توجه به جراحات شدید ۲ مصدوم به بیمارستان ۵ آذر گرگان منتقل شدند.

مجید ایگدری با تائید خبر انفجار تانکر قیر در این شهرستان اظهار داشت: تانکر حامل قیر در یک کارخانه واقع در شهرک صنعتی گنبدکاووس دچار مشکل می‌شود که ۲ کارگر برای رفع مشکل داخل تانکر رفته و با جوشکاری درصدد رفع مشکل بر می‌آیند.

وی افزود: متاسفانه براثر گرمای تولید شده در جوشکاری، و وجود مواد اشتعال زا و نشت گاز،تانکر منفجر و افراد داخل آن دچار سوختگی شدید می‌شوند.

رئیس اورژانس گنبدکاووس اظهار داشت: کارگر و همکار دیگر این افراد برای نجات جان دوستان خود وارد تانکر می‌شود که خوشبختانه دچار سوختگی ۱۰ درصد شده و از بیمارستان مرخص می‌شود.

وی ادامه داد: در تماس تلفنی با اورژانس،� ۲ آمبولانس به محل حادثه اعزام شده و مصدومان را به بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس منتقل می شوند.

ایگدری گفت: ۲ مصدوم از ۳ مصدوم حادثه با حدود ۳۰ سال سن دچار سوختگی با ۹۰ و ۷۰ درصد می شوند که برای مداوای بهتر و تحت نظر پزشکان متخصص عصر امروز به بیمارستان ۵ آذر گرگان بخش سوختگی اعزام شدند/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست