• تاریخ: 2016-02-25
  • شناسه خبر: 15205
  • 349 بازدید

انصراف ۶۲ نفر/حضور ۱۱۱نامزد در رقابت های انتخاباتی گلستان

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: تا این لحظه تعداد ۶۲ نفر از نامزدهای نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان از ادامه رقابت انتخاباتی انصراف داده اند. به گزار ...

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: تا این لحظه تعداد ۶۲ نفر از نامزدهای نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان از ادامه رقابت انتخاباتی انصراف داده اند.

به گزارش ایرنا علی اصغر طهماسبی شامگاه چهارشنبه اظهار داشت: هم اینک ۱۱۱ نفر در شش حوزه انتخابیه استان در رقابت های انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حضور دارند.

به گفته معاون استاندار گلستان تاکنون ۲۲ نفر از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، ۱۰ نفر از حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ۶ نفر از حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، گمیشان و بندرگز، ۹ نفر از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، ۶ نفر از حوزه انتخابیه علی آباد کتول و ۹ نفر از حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش انصراف داده اند.

براساس اعلام ستاد انتخابات گلستان طهماسبی با یادآوری اینکه در پانزدهمین فرایند برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و شانزدهمین فرایند انتخابات خبرگان رهبری به سر می بریم که مرحله تبلیغات نامزدها می باشد، افزود: زمان مجاز تبلیغات نامزدها تا ۸ صبح فردا ۶ اسفند می باشد و هرگونه فعالیت تبلیغاتی بعد از این ساعت تخلف انتخاباتی محسوب شده و با عاملین آن برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

مردم استان یک میلیون و ۸۵۰ هزار نفری گلستان هفت نماینده در مجلس شورای اسلامی و دو نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست