• تاریخ: 2018-01-21
  • شناسه خبر: 25186
  • 147 بازدید

انتصاب معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان

ارکین نیوز-با حکم وزیر کشور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان منصوب شد. طی حکمی از سوی وزیر کشور، میرمحمد غراوی به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان منصوب شد. در مراسمی که پیش از ظهر امروز، یکشنبه ی ...

ارکین نیوز-با حکم وزیر کشور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان منصوب شد.

طی حکمی از سوی وزیر کشور، میرمحمد غراوی به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان منصوب شد.

در مراسمی که پیش از ظهر امروز، یکشنبه یکم بهمن در دفتر استاندار برگزار شد، دکتر سید مناف هاشمی ضمن تقدیر از خدمات رضا مروتی، حکم انتصاب میر محمد غراوی را به وی ابلاغ کرد.

در متن حکم غراوی که از سوی دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی صادر شده، آمده است:

جناب آقای میرمحمد غراوی
به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم استان گلستان و تأیید معاون محترم عمران و توسعه شهری و روستایی، جنابعالی را به سمت “معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان” منصوب می‌نمایم.

ایجاد هماهنگی در زمینه‌های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح‌های توسعه و عمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی‌های عمرانی و تعیین اولویت ها، نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی دستگاه‌های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران محترم دستگاه‌ها و شورا‌های اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه‌ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعداد‌ها و تجارب نیرو‌های لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.

توفیق روز افزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای «مدظله العالی» از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

میرمحمد غراوی، متولد ۱۳۴۳ دارای مدرک تحصیلی مهندسی عمران است و از جمله سوابق اجرایی وی می‌توان به مشاور وزیر و مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌ها و اماکن ورزشی کشور ، عضو هیأت مدیره سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی و معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی استاندار ایلام اشاره کرد/باشگاه خبرنگاران جوان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست