• تاریخ: 2019-02-02
  • شناسه خبر: 28065
  • 177 بازدید

امید ژلانو آق قلا برای صعود از مرحله پلی آف پررنگ تر شد

ارکین نیوز-تیم ژلانوی آق قلا تنها نماینده گلستان در لیگ دسته اول والیبال کشور در دومین بازی مرحله پلی آف تیم شهدای رامسر را از پیش رو برداشت و با توجه به پذیرش شکست در دیدار نخست، تعیین تیم برنده این مرحله به بازی سوم در ...

ارکین نیوز-تیم ژلانوی آق قلا تنها نماینده گلستان در لیگ دسته اول والیبال کشور در دومین بازی مرحله پلی آف تیم شهدای رامسر را از پیش رو برداشت و با توجه به پذیرش شکست در دیدار نخست، تعیین تیم برنده این مرحله به بازی سوم در رامسر موکول شد

در این بازی که عصر امروز جمعه در آق قلا برگزار شد تیم والیبال ژلانوی این شهر در حضور بیش از هزار هوادار ۳ بر صفر تیم مازندرانی شهدای رامسر را شکست داد.

نماینده گلستان در لیگ دسته اول والیبال کشور در وقت اول با استفاده از سرویس های هدفمند و البته اشتباهات فردی بازیکنان حریف ۲۵ بر۲۳ به پیروزی رسید.

ادامه اشتباهات در دریافت های نماینده مازندران و ضعف در دفاع روی تور بازیکنان این تیم سبب شد تا ست دوم ۲۵بر۱۶ به سود ژلانوی آق قلا رقم بخورد.
در ست سوم هم تیم ژلانو به برتری خود ادامه داد و با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد.

دیدار رفت مرحله پلی آف در رامسر با نتیجه ۳بر۲ به نفع تیم شهدای رامسر به اتمام رسیده بود و جدال این مرحله از دو تیم به بازی سوم کشیده شد.
ژلانو روز دوشنبه ۱۵ بهمن در رامسر به مصاف شهدای این شهر می ورد

تیم شهدای رامسر در گروه دوم مسابقات دسته اول بدون شکست به عنوان نخست رسیده بود که در مرحله پلی آف به جدال تیم ژلانوی آق قلا بعنوان تیم چهارم گروه یک می رود .

منصور جزیده وظیفه هدایت تیم ژلانو در رقابتهای این فصل لیگ دسته اول برعهده دارد.

آق قلا در ۱۵ کیلومتری شمال گرگان واقع شده و سابقه سال ها تیمداری در لیگ دسته اول کشور را با حضور تیم هایی چون میدان و مزرعه نمونه دارد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست