• تاریخ: 2020-01-09
  • شناسه خبر: 29419
  • 120 بازدید

امام جمعه آق‌قلا: سیلی‌های سپاه به تروریست‌های آمریکایی ادامه دارد

ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت آق‌قلا گفت: این حق ما و ملت‌های مسلمان است که در مقابل جنایتی که آمریکایی‌ها مرتکب شدند، انتقام بگیریم؛ اتفاق دیشب فقط یک سیلی بود و حتما سپاه سیلی‌های بیشتری به آمریکا خواهد زد. آخوند عبدالح ...

ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت آق‌قلا گفت: این حق ما و ملت‌های مسلمان است که در مقابل جنایتی که آمریکایی‌ها مرتکب شدند، انتقام بگیریم؛ اتفاق دیشب فقط یک سیلی بود و حتما سپاه سیلی‌های بیشتری به آمریکا خواهد زد.

آخوند عبدالحی میرزاعلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان با گرامیداشت یاد سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی اظهارداشت: ایشان به معنای واقعی سردار دل‌ها بودند. تمام دنیا این عشق و علاقه مردم نه فقط ایران بلکه در سایر کشورهای اسلامی را به این سردار رشید و مبارز دید.

وی گفت: به عنوان یک طلبه اهل سنت از تمام مردم ایران که در تشییع پیکر باشکوه سردار سلیمانی حضور یافتند و اتحاد و انسجام ملی را به نمایش گذاشتند قدردانی می‌کنم.

امام جمعه اهل سنت آق‌قلا با تأکید بر حمایت از اقدامات سپاه پاسداران در مبارزه و مقابله با جنایتکاران آمریکایی بیان داشت: این حق ما و مردم مسلمان شیعه و سنی است که در مقابل جنایتی که آمریکایی‌ها مرتکب شدند، انتقام بگیریم.

وی افزود: از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انتظار داریم انتقام سختی از مستکبران، آمریکا و رژیم پلید صهیونیستی بگیرد زیرا این کمترین خواسته مردم مسلمان منطقه است.

آخوند میرزاعلی با اشاره به حمله موشکی بامداد امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه نظامی تروریست‌های آمریکایی در عراق خاطرنشان کرد: اتفاقی که افتاد بنا به فرمایش مقام معظم رهبری فقط یک سیلی بود و انتقام موضوعش فرق می‌کند. سپاه حتما سیلی‌های بعدی و بیشتری به آمریکایی‌ها خواهیم زد.

وی گفت: شهادت سردار سلیمانی سبب شد اتحاد و انسجامی که داشتیم بیشتر شود تا ثابت قدم‌تر از همیشه راه شهدای مقاومت و انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

امام جمعه اهل سنت آق‌قلا تصریح کرد: برخی دولت های نوکرمأب، آمریکایی‌ها را بزرگ جلوه می‌دهند اما نیروهای با ایمان ما در برابر دشمنان ید واحده هستند؛ آمریکا در مقابل کسانی که با ایمان، جان خود را به دست گرفتند و در مقابل دشمنان می‌ایستند، عددی نیست.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست