• تاریخ: 2018-12-12
  • شناسه خبر: 27543
  • 105 بازدید

افزایش دمای هوا در گلستان/ ورود سامانه بارشی از پنجشنبه

ارکین نیوز-مدیر کل هواشناسی استان گلستان با بیان این که دمای هوا در گلستان افزایش می یابد از ورود سامانه بارشی از روز پنجشنبه خبر داد. نوربخش داداشی اظهار کرد: آسمان گلستان از دیروز (سه شنبه) تحت تأثیر جریانات گرم جنوبی ...

ارکین نیوز-مدیر کل هواشناسی استان گلستان با بیان این که دمای هوا در گلستان افزایش می یابد از ورود سامانه بارشی از روز پنجشنبه خبر داد.

نوربخش داداشی اظهار کرد: آسمان گلستان از دیروز (سه شنبه) تحت تأثیر جریانات گرم جنوبی قرار گرفته که به ویژه برای امروز باعث افزایش نسبی دما در مناطق مختلف استان شده است.

وی با بیان این که وزش نسبتاً شدید باد را هم به ویژه برای مناطق شرقی پیش بینی کردیم، افزود: این جو آرام تا اواسط وقت روز پنجشنبه ادامه دارد و از بعدازظهر فردا سامانه بارشی به استان نزدیک می شود.

داداشی گفت: با نزدیک تر شدن این سامانه در ابتدا شاهد وزش باد که در برخی نقاط نسبتاً شدید است و متعاقب آن افزایش ابر خواهیم بود.

وی ادامه داد: برای شامگاه پنجشنبه بارش های پراکنده پیش بینی شده و طی روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه سامانه در استان حضور دارد و گاهی بارش را باعث می شود.

داداشی با بیان این که برای روز یکشنبه این سامانه منطقه ما را ترک خواهد کرد، گفت: امروز گرگان با دو درجه سانتیگراد سردترین و گنبدکاووس با ۲۴ درجه گرمترین نقطه استان بودند/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست