• تاریخ: 2015-12-10
  • شناسه خبر: 11622
  • 885 بازدید

اعزام جلیل عادل و سخید ریاضی رزمی کاران آق قلایی به مسابقات آسیایی

ارکین نیوز-جلیل عادل و سخید ریاضی دو تا از رزمی کاران موفق شهرستان آق قلا ۲۲ آذرماه به مسابقات کاپ ازاد اوراسیا سبک کیک بوکسینگ(ام ام ای) جام صلح و دوستی به تهران اعزام می شوند… به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،این مساب ...

ارکین نیوز-جلیل عادل و سخید ریاضی دو تا از رزمی کاران موفق شهرستان آق قلا ۲۲ آذرماه به مسابقات کاپ ازاد اوراسیا سبک کیک بوکسینگ(ام ام ای) جام صلح و دوستی به تهران اعزام می شوند…

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،این مسابقات با حضور کشورهای مختلف آسیایی به میزبانی ایران برگزار می شونکه این دو ورزشکار آق قلایی در قالب تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات حضور خواهند یافت.

سخید ریاضی از عدم اعزام دو نفر دیگر از رزمی کاران آق قلایی خبر داد و گفت:ما مجوز حضور دوتیم دونفره و چهارنفره را کسب کردیم و لی بعلت عدم حمایت مالی مسئولین امر،فقط تیم دونفره با هزینه شخصی اعزام می شود.

وی افزود:بنده و جلیل عادل چند ماه قبل جواز حضور در مسابقات جهانی الجزایر را کسب نمودیم ولی بعلت مشکلات مالی به این مسابقات اعزام نشدیم.

جلیل عادل دیگر قهرمان ملی پوش رزمی آق قلا با اشاره به کسب قهرمانی متعدد کشوری در رشته ووشو،گونگفو،کیگ بوکسینگ،سلاح سرد، دفاع شخصی، ووینام،ام ام ای و.. افزود:هر بار تا مرز اعزام به مسابقات آسیایی و جهانی با انجام تمرینات منظم، پیشرفته ایم ولی بازم بعلت مشکلات مالی برگشت خورده ایم.

عادل با ابراز گله مندی از اداره ورزش و جوانان اظهار داشت:با توجه به اینکه هیجگونه کمکی از طرف این اداره تا حالابه ما نشده،نامه های ارسالی و فکس ها را نیز در اسرع وقت بدست ما نمی رسانند و مدتی است که بعلت سهل انگاری اداره ورزش آق قلا،مسولین سبک مستقیم نا مه ها را به خودمان می فرستند..

لازم به ذکر است که این رزمی کاران طلایی علاوه بر شرکت در مسابقات آسیایی تهران،بهمن ماه سال جاری در مسابقات بین المللی دفاع شخصی جهانی ویتنام بعنوان نماینده ایران شرکت خواهند کرد..

@موفقیت شما ورزشکاران افتخار آفرین ترکمن صحرا را در این مسابقات آرزومندیم.
اق قلا-طعنه

  • FIFA SPORT - 2015-12-13 در 1:39 ب.ظ

    آرزوی موفقیت

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست