• تاریخ: 2022-12-16
  • شناسه خبر: 31716
  • 57 بازدید

اعتراف به برداشت غیر قانونی ۲۵ میلیارد ریالی از حساب مشتریان در آق قلا  

ارکین نیوز_فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری عاملان برداشت غیرقانونی به مبلغ بیش از ۲۵ میلیارد ریال از حساب مشتریان در یکی از بانک های شهرستان آق قلا خبرداد . به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار ” سعی ...

ارکین نیوز_فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری عاملان برداشت غیرقانونی به مبلغ بیش از ۲۵ میلیارد ریال از حساب مشتریان در یکی از بانک های شهرستان آق قلا خبرداد
.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار ” سعید دادگر” درگفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : در پی ارجاع یک فقره پرونده مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب شهروندان در یکی از بانک های شهرستان آق قلا ، بررسی موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
وی افزود: بررسی های اولیه حاکی از این بود که کارمند این شعبه بانکی با غیرفعال کردن سامانه پیامک بانکی تعدادی از شهروندان که در بانک مذکور دارای حساب بانکی بوده اند اقدام به برداشت غیر مجاز و انتقال وجه از موجودی حساب مشتریان به حساب خود به مبلغ ۲۵ میلیارد ریال کرده است.
فرمانده انتظامی استان همچنین گفت: با تکمیل تحقیقات و احراز عمل مجرمانه و انجام اقدامات پلیسی و با هماهنگی مراجع قضائی ، دو نفر درهمین راستا شناسایی و دستگیر شدند.