• تاریخ: 2015-09-20
  • شناسه خبر: 8280
  • 1,425 بازدید

آسفالت جاده محله گرکز آق قلا؛ بایدها و نبایدها ؟؟

ارکین نیوز – آسفالت جاده اصلی محله گرکز یکی از محلات حاشیه ای شهر آق قلا بازتاب های متفاوتی را در فضای مجازی و محافل عمومی دربر داشته است. هفته گذشته بود که جاده محله گرکز با اعتباری بالغ بر ۹۵ میلیون تومان و بطول ...

ارکین نیوز – آسفالت جاده اصلی محله گرکز یکی از محلات حاشیه ای شهر آق قلا بازتاب های متفاوتی را در فضای مجازی و محافل عمومی دربر داشته است.
هفته گذشته بود که جاده محله گرکز با اعتباری بالغ بر ۹۵ میلیون تومان و بطول ۱ کیلومتر آسفالت شد و در فضای مجازی اظهار نظرهای متفاوتی را به دنبال داشت.
برخی از شهروندان معتقد اند که بهتر است طرح های عمرانی با اولویت انجام شود و شهرداری با حساسیت بیشتری با توجه به نیازهای مردمی معابر آسفالت شوند.
این گروه از افراد معتقد بودند که با توجه به مشکلات معابر سایر محلات پرجمعیت آق قلا همچون آق لر ، کل آباد و حکیم آباد ،آسفالت جاده ارتباطی محله گرکز معقول به نظر نمی رسد.
در مقابل کسانی هم اهمیت به دادن به محلات حاشیه شهر را جزو وظایف شهرداری دانسته و از شهردار آق قلا در تشکر کردند.
بهرحال پیگیری های خبرنگار ارکین نیوز از شهردار آق قلا ، بسیاری از دغدغه شهروندان را پاسخ داد .
شهردار آق قلا در سوال خبرنگار ارکین نیوز در خصوص دلایل آسفالت جاده ارتباطی محله گرکز گفت: در آسفالت راه ارتباطی محله گرکز ، اعتبار چندانی از طرف شهرداری هزینه نشده است و قیر مورد نیاز این مسیر و خیابان ایثار محله حکیم آباد که به مسکن مهر منتهی می شود را طی تفاهمنامه ای راه و شهرسازی تامین کرده است .
دکتر شیر محمدلی نیز در واکنش به این اظهار نظر ها عنوان کرد: اگر برنامه به خوبی پیش برود حدود ۲۰ مسیر دیگرطی روزهای آتی آسفالت میشود که آسفالت کل آباد و روکش محله محمدآلق نیز پیش بینی شده است.
مهندس ملک رئیس راه وشهرسازی آق قلا براساس پیگیری های دوستان گرامی اگه برنامه به خوبی پیش بره حدود ۲۰ مسیر دیگرطی روزهای آتی آسفالت میشه آسفالت کل آباد و روکش محله محمدآلق نیز توی همین برنامه است.خبرنگار ارکین نیوز ، ضمن تایید مطلب فوق گفت : در هیچ شهرستانی ، همکاری تنگاتنگی که بین شهرداری آق قلا و این اداره وجود دارد ، مشاهده نمی گردد و از جمله افتخارات مسئولین این شهرستان است که چندین طرح مشارکتی با همکاری شهرداری و اداره راه و شهرسازی شهرستان از جمله میدان کمربندی در حال اجرا می باشد و اخیرا نیز در طرح های آسفالت معابر محلات که به نوعی جاده روستایی محسوب شده و خارج از محدوده شهری می باشد با شهرداری مشارکت داشته است.

  • ترکمن قیز - 2015-09-21 در 5:51 ق.ظ

    واقعا از این سایت راضیم دستتون درد نکنه از مدیر سایت واقعا متشکرم

  • رضا طعنه از آق قلا - 2015-09-23 در 8:18 ب.ظ

    از اینکه بعد از مدت ها به یکی از محله های شرقی آق قلا رسیدگی کردند خیلی خوشحال شدم. محله های طانا محمد آلق کسلخه و گرکز خیلی محروم هستند حتی تاکسی شهری ها هم نمیان…

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست