• تاریخ: 2015-09-14
  • شناسه خبر: 8091
  • 2,244 بازدید

اسماعیل آرخی بعنوان بخشدار مرکزی آق قلا منصوب شد

ارکین نیوز-مراسم تودیع و معارفه طاهرقربان دلیجه و اسماعیل آرخی با حضور سید علی میر باقری مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان،هیوه چی فرماندار و قجری معاون،مهندس بسنجیده مدیرکل اقتصادی استاندار،مسئولین ادارات و نهاد ...

ارکین نیوز-مراسم تودیع و معارفه طاهرقربان دلیجه و اسماعیل آرخی با حضور سید علی میر باقری مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان،هیوه چی فرماندار و قجری معاون،مهندس بسنجیده مدیرکل اقتصادی استاندار،مسئولین ادارات و نهادهای دولتی و جمعی از شهروندان آق قلایی در مکان سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار گردید.

در این مراسم مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان سال پیش رو را سال حساس و سرنوشت ساز دانست و گفت:انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری را پیش رو داریم که با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از کاندیداهای احتماالی این دو انتخابات ،امیدواریم بتوانیم شاهد برگزاری پرشورو نشاط با مشارکت حداکثری مردم باشیم.
1442236879_img_0962
وی افزود:برای تحقق انتخابات سالم و با نشاط ، وفاق و همدلی در راستای شعار سال مقام معظم رهبری را می طلبد که اگر بخواهیم وفاق و همدلی اتفاق بیفتد هیچ راهی نخواهیم داشت جز اینکه تسلیم قانون باشیم.

الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا نیز دراین مراسم نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بخشدار سابق در طول دوران تصدی و مدیریت آن، ازبخشدار جدید مرکزی خواست در بحث آموزش شوراها،اثر گذاری نظارتی شوراها بالاخص بر نهاد دهیاری ها کوشش نموده و در ارائه خدمات رسانی به مردم،حسن خلق با ارباب رجوع،نگاه تعاملی با ادارات تابعه شهرستان در راستای پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید گام های موثر بردارد.

گفتنی است در این مراسم از زحمات طاهر قربان دلیجه بخشدار سابق تقدیر بعمل آمده و اسماعیل آرخی بعد از ده ماه خالی بودن این صندلی، بعنوان بخشدار جدید مرکزی شهرستان آق قلا معرفی گردید.
1442237814_img_10671442236900_img_0974

  • آق قلاچی - 2015-09-15 در 3:27 ب.ظ

    با عرض سلام
    ضمن تبریک به آقای اسماعیل آرخی آرزوی موفقیت برایشان داریم .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست