• تاریخ: 2019-01-11
  • شناسه خبر: 27848
  • 335 بازدید

استیل البرز آق قلا پدیده را در گنبد نقره داغ کرد

ارکین نیوز-تیم استیل البرز آق قلا در بازی مهم وحساس هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال گلستان مقابل پدیده گنبد به پیروزی رسیدتا صدرنشینی‌اش را مستحکم کند. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ، هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال استا ...

ارکین نیوز-تیم استیل البرز آق قلا در بازی مهم وحساس هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال گلستان مقابل پدیده گنبد به پیروزی رسیدتا صدرنشینی‌اش را مستحکم کند.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ، هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال استان امروز جمعه با برگراری چهار دیدار در شهرهای مختلف گلستان برگزار شد که در مهم‌ترین دیدار تیم استیل البرز آق قلا مقابل میزبان خود پدیده گنبد سه بر دو پیروز شد تا جای خود را در صدر جدول محکم کند.

این دیدار در یک هوای سرد و آفتابی زمستان در حالی در گنبد برگزار شد که برای هر دو تیم این بازی از حساسیت زیادی برخوردار بود که اق قلایی ها در نیمه اول با گل زیبای انور نجف زاده به رختکن رفتند.

اما با شروع نیمه مربیان گنبدی ها با گل زیبای مهاجم خود در دقیقه ۵۶ بازی را به تساوی کشاندند و این پایان کار این بازی نبود و دوباره گنبدی ها بودند که با شوت زیبا و سرکش مهاجم خود به برتری ۲-۱رسیدند.

در ادامه بازی در دقیقه ۷۴ باز این انور نجف زاده آق قلایی بود که با پشست سر گذاشتن دو مدافع حریف توپ را به تور دروازه گنبدی ها چسباند و بازی را به تساوی کشاند و بالاخره تیر سرکش بازی در دقیقه ۸۱ توسط غفور میرزاعلی به قلب تیم پدیده واردشد و آق قلایی ها با برد شیرین به خانه برگشتند.

در دیگر دیدارها استقلال علی آباد با گل دقایق ۹۲ ” آفساید” و ۹۷ ” پنالتی مشکوک” و با نتیجه دو بر یک مقابل عقاب گنبد به برتری رسید و با لطف داوری به رده دوم صعود کرد، دیدار تیم‌های استقلال بندرگز و علم و ادب سپاهان گرگان با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و شهید آسیابی کلاله در خانه چهار بر سه مغلوب دهیاری آرخ گلدشت شد و به لیگ دسته اول باشگاههای استان صعود کرد.

در پایان هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان گلستان، تیم استیل البرز آق قلا با ۲۹ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های استقلال علی آباد با ۲۷ امتیاز و پدیده گنبد با ۲۶ امتیاز در مکان‌های دوم و سوم قرار دارند، همچنین تیم‌های دهیاری آرخ گلدشت با ۲۱ امتیاز، عقاب گنبد با ۱۹ امتیاز، علم و ادب سپاهان گرگان با ۱۶ امتیاز، شاهین بندرگز و استقلال بندرگز با ۱۴ امتیاز و شهید آسیابی کلاله با هفت امتیاز به ترتیب در مکان‌های چهارم تا نهم جای گرفته‌اند.

هفته هفدهم این رقابت‌ها جمعه ۲۸ دی برگزار می‌شود که تیم صدرنشین استیل البرز آق قلا میزبان تیم شهید آسیابی کلاله است، دهیاری آرخ گلدشت با استقلال علی آباد مصاف می‌کند، علم و ادب سپاهان در گرگان میزبان پدیده گنبد خواهد بود و عقاب و شاهین بندرگز در گنبد به مصاف هم خواهند رفت.

بازیکنان استیل البرز آق قلا:
یگن محمد گلی پور- طاغن محمد تهاج- جلال نیک خوی سید- خالق قره داشلی- احد میرزاعی-غفور میرزاعلی – احمد میرزاعلی- عبدالرحیم جعفری چوگان- صفا محمد قاعمی- کریم شایسته- طالب اسماعیلی- عبدالرئوف یلقی- محمد عمرانی-مهدی حسن قاسمی-انورنجف زاده-امین ا.. پقه-میکاییل کلته-بهنام سقر-امید یانپی-داریوش شایسته – موسی اونق- نعمان شیخ و یاسر توکلی
مدیر عامل: نورمحمد واحدی فر سرپرست:تانی کاظمی پور مربیان: هوز سقر – عبدا….شایسته و هوز سقر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست