• تاریخ: 2016-05-23
  • شناسه خبر: 17884
  • 2,344 بازدید

استقبال از کمال نیکخوی سید بازیکن آق قلایی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز

ارکین نیوز-مراسم استقبال از کما نیکخوی سید بازیکن ارزشمند ماشین سازی تبریز ظهر امروز در جلوی فرمانداری شهرستان آق قلا برگزار کردید. در این مراسم اسماعیل آرخی بخشدار بخش مرکزی شهرستان آق قلا ضمن تبریک به این قهرمان گفت:کم ...

ارکین نیوز-مراسم استقبال از کما نیکخوی سید بازیکن ارزشمند ماشین سازی تبریز ظهر امروز در جلوی فرمانداری شهرستان آق قلا برگزار کردید.

در این مراسم اسماعیل آرخی بخشدار بخش مرکزی شهرستان آق قلا ضمن تبریک به این قهرمان گفت:کما ل نمونه ای از قهرمانان این شهرستان است که توانسته نام و آوازه آق قلا را در میادین کشوری بیداد کند.

وی افزود:در این شهرستان قهرمانان بنام زیادی وجود دارد که اگر به مشکلات آنها رسیدگی شود آنها صحبتهای زیادی برای گفتن خواهند داشت.

کمال نیک خوی سید در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ارکین گفت:من به نوبه خودم از تمام کسانی که به استقبال بنده آمدند تقدیر و تشکر نموده و انشاا.. بتوانم نماینده شایسته ای در میادین ورزشی برای شهر و استانم باشم.

وی افزود:از کلیه کسانی که در فوتبال برای من زحمت کشیدند قدردانی نموده و دست تک تک آنها را می فشارم….
IMG_0485
کمال نیک خوی سید بازیکن طلایی و بااخلاق تیم ماشین سازی تبریز هفته قبل به همراه تیم خود به لیگ برتر فوتبال ایران صعود کردند.

لازم به ذکر است که در این مراسم آرخی بخشدار مرکزی شهرستان,کردبچه رییس هیات فوتبال ،کاظمی پور مشاور جوان فرماندار و تنی چند از پیشکسوتان و ورزشکاران شهرستان آق قلاحضور داشتند.
IMG_0494
IMG_0464IMG_0490

  • ورزشکاران - 2016-05-25 در 12:06 ب.ظ

    آفرین ودرود به کمال نیکخویی/امیدواریم در مراحل بالاتر موق وسربلند باشد/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست