• تاریخ: 2016-07-24
  • شناسه خبر: 19542
  • 457 بازدید

استعفای شهردار و رییس اداره بهزیستی از هیات اجرایی هلال احمر شهرستان آق قلا

ارکین نیوز-به دنبال انتشار خبر استعفای شهردار اق قلا از هیات اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان ؛ برخی از شهروندان با سو برداشت از انتشار این خبر تصور کردند که شهردار آق قلا از سمت خود در شهرداری استعفا داده که براساس پیگیری ...

ارکین نیوز-به دنبال انتشار خبر استعفای شهردار اق قلا از هیات اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان ؛ برخی از شهروندان با سو برداشت از انتشار این خبر تصور کردند که شهردار آق قلا از سمت خود در شهرداری استعفا داده که براساس پیگیری های اینجانب و تماس تلفنی با ایشان ؛ قرنجیک شهردار محترم آق قلا عنوان داشتند که خبر درج شده در گروه های تلگرامی مبنی بر استعفای اینجانب از سمت شهرداری کذب می باشد.

🔷🔹🔹درباره استعفای شهردار و ریاست محترم اداره بهزیستی از هیات اجرایی هلال احمر ذکر این نکته ضروری است که هیات اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان ۷ نفر هئیت اجرایی دارد که ۴ نفر با رای گیری از طریق مجمع عمومی انتخاب می شوند و ۳ نفر هم انتصابی هستند.

این ۷ نفر می توانند در انتخاب رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نظر بدهند و ۲ نفر را به استان معرفی میکنند و استان یک نفر را از ۲ گزینه پیشنهادی انتخاب و بعنوان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان معرفی میکند.

در چند روز گذشته پیرو تغییر و تحولات در مدیریت جمعیت هلال احمر شهرستان و آق قلا و حواشی ناشی از آن ؛ شهردار محترم و ریاست محترم اداره بهزیستی از هئیت اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان انصراف دادند که این خبر به اشتباه به عنوان استعفای شهردار از شهرداری برداشت شده است که اینگونه اصلاح می شود .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست