• تاریخ: 2020-03-27
  • شناسه خبر: 29636
  • 138 بازدید

استاندارگلستان:طرح ملی کاهش زنجیره انتقال کرونا تا ۱۵فروردین اجرا می شود

ازکین نیوز: استاندار گلستان گفت:طرح ملی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا تا ۱۵ فروردین اجرا و در صورت ضرورت تا ۲۲ فروردین تمدید می شود. دکتر حق شناس با حضور در ورودی و خروجی شهرهای استان از روند اجرای طرح ملی کاهش زنجیره ...

ازکین نیوز: استاندار گلستان گفت:طرح ملی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا تا ۱۵ فروردین اجرا و در صورت ضرورت تا ۲۲ فروردین تمدید می شود.

دکتر حق شناس با حضور در ورودی و خروجی شهرهای استان از روند اجرای طرح ملی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا بازدید و اظهار کرد: این طرح که در سراسر کشور از نخستین دقایق امروز ۸ فروردین در حال اجراست تا ۱۵ فروردین ادامه دارد و در صورت ضرورت تا ۲۲ فروردین تمدید خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه همکاری مردم با نیروی انتظامی و دیگر دستگاه های مجری طرح ملی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا شایسته تقدیر است، گفت: امیدواریم با اجرای دقیق و صحیح این طرح بتوانیم ضمن انقطاع در زنجیره انتقال هرچه زودتر از این بحران عبور کنیم.

استاندار گلستان افزود:تنها خودروهای بومی حق ورود به شهرها را دارند و خودروهای غیر بومی تنها حق خروج از شهرها و یا برگشت به شهر خود را دارند.

دکتر حق شناس درپایان خاطرنشان کرد: این طرح تا ۱۵ فرودین اجرا خواهد شد و اگر چنانچه نیاز به ادامه این سخت گیری برای حفظ جان شهروندان باشد تا ۲۲ فروردین تمدید خواهد شد.
https://t.me/gollestanonline

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست