• تاریخ: 2020-04-17
  • شناسه خبر: 29686
  • 172 بازدید

استاندار گلستان: همراهی و وحدت بین علمای استان مانع بزرگی در شیوع ویروس کرونا بود

استاندار گلستان گفت:همراهی و وحدت بین علمای استان مانع بزرگی در شیوع ویروس_کرونا بود 🔺دکتر حق شناس استاندارگلستان در نشست هم اندیشی با امامان جمعه شیعه و سنی استان:همراهی و وحدت علمای استان اعم از اهل تشیع و تسنن ...

استاندار گلستان گفت:همراهی و وحدت بین علمای استان مانع بزرگی در شیوع ویروس_کرونا بود

🔺دکتر حق شناس استاندارگلستان در نشست هم اندیشی با امامان جمعه شیعه و سنی استان:همراهی و وحدت علمای استان اعم از اهل تشیع و تسنن مانع بزرگی در شیوع ویروس کرونا بود و خوشبختانه وضعیت استان رو به بهبود رفته است اما هنوز خطر بصورت کامل رفع نشده است.

وی افزود:همه ما تابع مصوبات ستاد ملی کرونا هستیم و حتی شاهدیم مقام معظم رهبری نیز تاییدات این ستاد را محترم شمرده اند و همه را به اجرای آن توصیه کرده اند.

استاندار گلستان پیش بینی شرایط آتی را سخت دانست و اظهار کرود: تا زمانی که مصوبات بالا دستی مبنی بر عدم شکل گیری تجمعات است و هنوز ابتلا و مرگ بر اثر ویروس کرونا در استان وجود دارد نمی توانیم اجازه برگزاری مراسمات دینی و سایر تجمعات را صادر کنیم.

دکتر حق شناس در پایان تصریح کرد:طرح کمک مومنانه و مواسات که مقام معظم رهبری مطرح کردند با محوریت فرمانداری ها, امامان جمعه و فرماندهان سپاه شهرستان ها در حال اجراست و امیدواریم بتوانیم با همکاری مردم و خیرین بسته های معیشتی را آبرومندانه به اقشار آسیب دیده برسانیم/گلستان آنلاین

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست