• تاریخ: 2018-04-01
  • شناسه خبر: 25760
  • 174 بازدید

استاندار گلستان درپیامی: جمهوری اسلامی حاصل رهبری امام راحل و حضور مردم است

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت: جمهوری اسلامی حاصل بیداری و حضور بی بدیل مردم و رهبری عالمانه امام خمینی (ره) در جهت استقرار حکومت اسلامی در ایران بود. سید مناف هاشمی روز یکشنبه در پیامی به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت: جمهوری اسلامی حاصل بیداری و حضور بی بدیل مردم و رهبری عالمانه امام خمینی (ره) در جهت استقرار حکومت اسلامی در ایران بود.

سید مناف هاشمی روز یکشنبه در پیامی به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران که بر پایه اسلام ناب محمدی(ص) با درایت روحانیت معظم و در رأس آن امام خمینی (ره) برنامه ریزی و با همت جمعی مردم شریف ایران اجرایی شد، نمونه ای کم نظیر در دنیا محسوب می شود.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در طول سال های پس از انقلاب توانسته است به عنوان نماد و سمبلی از مقاومت، مقابله با ظلم و ستم و تلاش برای آبادانی با بهره گیری از نیروها و توان داخلی در جهان تبدیل شود و امروز چشم امید بسیاری از ملت ها و دولت ها به جمهوری اسلامی ایران و اندیشه مدبرانه مقام معظم رهبری است و استراتژی های اتخاذ شده در کشور برای آنان به منزله نقشه راه محسوب می شود.

هاشمی اضافه کرد: ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران که آغازی در مسیر رهایی ایران از ظلم و جور ستمشاهی و سازندگی کشور بود را به تمامی مردم شریف استان تبریک گفته و امیدوارم که در سال حمایت از کالای ایرانی بتوان آتیه ای روشن همراه با افزایش اشتغال و رونق تولید در گلستان را با همکاری مردم و دستگاههای اجرایی رقم زد.

پس از پیروزی انقلاب به پیشنهاد امام راحل همه ‌پرسی جمهوری اسلامی ایران در روزهای ۱۰ و ۱۱ فروردین ۱۳۵۸ برگزار شد که ۹۸٫۲ شرکت کنندگان رای موافق دادند و ۱۲ فروردین نتیجه آن اعلام و این روز به نام روز جمهوری اسلامی نامگذاری شد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست