• تاریخ: 2020-07-23
  • شناسه خبر: 29958
  • 135 بازدید

استاندار گلستان: درباره نماز عید قربان یکشنبه هفته آینده تصمیم‌ گیری می شود

اکین نیوز-استاندار گلستان گفت: درباره اقامه یا عدم برپایی نماز عید قربان در جلسه آینده ستاد کرونا که روز یکشنبه هفته بعد برگزار می‌شود، تصمیم می‌گیریم. هادی حق‌شناس ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر وضعیت به همی ...

اکین نیوز-استاندار گلستان گفت: درباره اقامه یا عدم برپایی نماز عید قربان در جلسه آینده ستاد کرونا که روز یکشنبه هفته بعد برگزار می‌شود، تصمیم می‌گیریم.

هادی حق‌شناس ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر وضعیت به همین روال باشد و شهرهای استان همچنان قرمز بماند نماز عید قربان و تجمعات در استان برگزار نخواهد شد.

وی گفت: در جلسه بعدی ستاد کرونا که یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود با بررسی وضعیت استان درباره اقامه نماز عید قربان تصمیم‌گیری می‌شود.

استاندار گلستان در ادامه با اشاره به بستری تعداد زیادی از مبتلایان به کرونا در استان افزود: تعداد بستری‌ها در شرایط کنونی نصف اوج بیماری در اسفند پارسال است برای همین شاید دچار کمبود تخت نشویم.

وی ادامه داد: اما برای پاییز و زمستان که بیماری آنفلوآنزا را هم خواهیم داشت، اگر تعداد بیماران دو برابر شود با مشکل روبه‌رو خواهیم شد.

حق‌شناس گفت: گلستان نیازمند افزایش امکانات سخت‌افزاری، تقویت نیروی انسانی، افزایش تعداد تخت‌ها و غیره است که در جلسه امروز با معاون وزیر بهداشت هم آنها را مطرح کردیم.

وی افزود: وظیفه من این است واقعیت‌های استان را بگویم، به‌هر حال دنبال افزایش امکانات دانشگاه علوم پزشکی هستم حتی اگر نیاز شود از بخش خصوصی کمک خواهیم گرفت.تسنیم