• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۹-۰۵
  • شناسه خبر: 29269
  • 98 بازدید

استاندار گلستان: حل مشکلات کشور با اتکا به نیروهای بسیجی ممکن است

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت: حل مشکلات کشور با اتکا به نیروهای بسیجی ممکن است. هادی حق شناس بیش از ظهر سه شنبه در همایش اقتدار و شکوه مقاومت اظهارکرد: این هفته به سه دلیل شامل هفته بسیج، روز گرگان و روز نیروی دریایی ا ...

3303845

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت: حل مشکلات کشور با اتکا به نیروهای بسیجی ممکن است.

هادی حق شناس بیش از ظهر سه شنبه در همایش اقتدار و شکوه مقاومت اظهارکرد: این هفته به سه دلیل شامل هفته بسیج، روز گرگان و روز نیروی دریایی از اهمیت بالایی برخوردار است و هر یک نشان دهنده رشادت ها و پایمردی های مردم ایران است.

وی با بیان اینکه بسیج به دو دلیل موجبات استحکام و استمرار انقلاب را فراهم آورد، گفت: نخست آنکه بسیج تنها نهاد فراگیر انقلاب است و در تمام ارگان ها و نهادها حضور جدی دارد و دوم آنکه بسیج همواره با کمترین هزینه بیشترین خروجی را برای انقلاب داشته است.

استاندار گلستان با اشاره به شهدای جنگ تحمیلی افزود: از حدود ۲۰۰ هزار شهید دفاع مقدس بیش از ۹۰ هزار شهید بسیجی هستند که نشان می دهد بخش قابل توجهی از هزینه های دفاع مقدس بر دوش این نهاد خدمت گذار بوده است.

حق شناس هر بند بیانیه گام دوم انقلاب را درسی برای جامعه دانست و ادامه داد: تمامی دلسوزان انقلاب باید آگاه باشند که براساس این بیانیه که رهبر معظم انقلاب آن را ابلاغ کردند انقلاب و ایران اسلامی با تکیه بر توان بسیج در تمامی عرصه ها در دهه های آتی تمدن ساز خواهد شد.

وی یادآور شد: برای پیشرفت، ترقی، حل مشکلات فعلی کشور، رشد تولید، بهره وری و کارایی راه حلی جز استفاده از ظرفیت بسیج نداریم.

استاندار گلستان خاطر نشان کرد: نباید فاصله بین مردم و مسئولان وجود داشته باشد و مدیران باید به تأسی از بسیج در بین مردم باشند.

حق شناس توجه به نیازهای مردم و بنیان های داخلی را پراهمیت دانست و گفت: برای توسعه نیازمند غرب نیستیم و باید با استفاده از ظرفیت تک تک ایرانیان پیشرفت صورت گیرد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *