• تاریخ: ۱۳۹۸-۱۲-۲۸
  • شناسه خبر: 29611
  • 82 بازدید

استاندار گلستان: تب سنجی در ۵ خروجی استان انجام خواهد شد

ارکین نیوز-استاندار گلستان با تاکیداینکه تب سنجی در ۵ خروجی استان انجام خواهد شد اظهار کرد:تلاش داریم شیوع ویروس کرونا در استان را کنترل و ریشه کن سازی آن را تسریع کنیم دکتر حق شناس در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله ب ...

139410250917564206905754

ارکین نیوز-استاندار گلستان با تاکیداینکه تب سنجی در ۵ خروجی استان انجام خواهد شد اظهار کرد:تلاش داریم شیوع ویروس کرونا در استان را کنترل و ریشه کن سازی آن را تسریع کنیم

دکتر حق شناس در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تصریح کرد: در ۵ خروجی استان با همکاری فرمانداری ها, شبکه بهداشت و هلال احمر تب سنجی صورت می گیرد و اگرچه چنانچه کسانی علایم ابتلا را داشته باشند, اجازه خروج از استان به افراد داده نمی شود.

وی با اشاره به اینکه قیمت محلول های ضدعفونی موجود در بازار نباید بیشتر از آغاز شیوع بیماری کرونا باشد افزود: تمامی بازارهای های هفتگی ، اماکن مذهبی یادمان شهدا در زمان تحویل سال تعطیل خواهند بود و برنامه فرهنگی در آن اجرا نخواهد شد.

استاندار گلستان گفت:مرخصی تمامی مدیران استان در ایام نورو لغو شده و باید تمامی مدیران حتی در روز اول فروردین در دسترس باشند.

🔻دکتر حق شناس در پایان یادآور شد: تلاش داریم شیوع ویروس کرونا در استان را کنترل و روند ریشه کن سازی آن را تسریع کنیم و این اقدام نیازمند همراهی مردم در ایام نوروز و پرهیز از سفر و دیدو بازدیدهای مرسوم صورت می گیرد.
“گلستان آنلاین”

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *