• تاریخ: 2020-09-17
  • شناسه خبر: 30176
  • 96 بازدید

دیدار استاندار گلستان با مجمع تدبیر و امید گنبدکاووس و صحرا

ارکین نیوز-استاندار گلستان با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت استان در زمینه های مختلف اظهار کرد:هدف ما حرکت در مسیر توسعه, افزایش وحدت انسجام و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی در استان است و در این راه همراهی همگانی نیاز اس ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت استان در زمینه های مختلف اظهار کرد:هدف ما حرکت در مسیر توسعه, افزایش وحدت انسجام و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی در استان است و در این راه همراهی همگانی نیاز است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان،دکتر هادی حق شناس امروز پنج شنبه ۲۷ شهریور در دیدار با اعضای مجمع تدبیر و امید گنبد کاووس تصریح کرد: در طول حضور خود در گلستان هدف خود را توسعه استان قرارداده ام و معتقدم رشد و توسعه الزاما با تغییر مدیران و فرمانداران صورت نمی گیرد.

وی افزود: بارها در تمام شهرستان ها حضور پیدا کردم و باید به مبانی توسعه شهرستان ها توجه کنیم و موضوعات فرعی را فراموش کنیم.
1600337643_img_20200917_142931_590
استاندار گلستان یادآور شد: هرگز نگاه قومیتی در انتصابات و ایجاد زیرساخت های توسعه وجود نداشته و نخواهد داشت و البته بسیاری از پروژه های محوری استان در مناطق ترکمن نشین انجام شده تا بتواند رفاه مردم را فراهم آورد.

دکتر حق شناس ادامه داد: تلاش داریم طی هماهنگی صورت گرفته با ۳ وزیر , در منطقه خواجه نفس بندری با محوریت چوب ایجاد کنیم و همچنین در پروژه هایی نظیر راه آهن اینچه برون_گنبدکاووس_شاهرود و یا سایت پرورش میگو گمیشان تلاش داریم از ظرفیت نیروهای بومی در حوزه اشتغال استفاده کنیم.
وی خاطر نشان کرد: بی تردید از وضعیت معیشت و اقتصاد مردم بهبود یابد بسیاری از آسیب های اجتماعی کاهش می یابد.
1600337669_img_20200917_142924_267
لازم به ذکر است در این دیدار اعضای مجمع تدبیر و امید گنبد کاووس نقطه نظرات خود پیرامون رشد و توسعه استان را با دکتر حق شناس در میان گذاشتند.