• تاریخ: 2021-02-21
  • شناسه خبر: 30907
  • 42 بازدید

استاندار گلستان با جمعی از اصحاب رسانه شهرستان گنبد دیدار کرد

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به جایگاه رسانه ها در افکار عمومی اظهار کرد: انتقال درست اطلاعات از سوی رسانه ها به مردم مانع از تحلیل های نادرست می شود و مردم ضمن آگاهی از قضاوت های ناصحیح پرهیز خواهند کرد. به گزارش ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به جایگاه رسانه ها در افکار عمومی اظهار کرد: انتقال درست اطلاعات از سوی رسانه ها به مردم مانع از تحلیل های نادرست می شود و مردم ضمن آگاهی از قضاوت های ناصحیح پرهیز خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس امروز یکشنبه ۳ اسفند در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه شهرستان گنبدکاووس ، تصریح کرد: اعتقاد دارم که رسانه ها باید در فضایی باز و آزاد موضوعات و مسائل را به مردم منتقل کنند چراکه این انتقال اطلاعات زمینه تصمیم گیری بهینه مسئولان را فراهم می آورد.

وی افزود: افزایش ارتباط مسئولین با رسانه ها عوارض تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها را به حداقل می رساند.

استاندار گلستان گفت: خوشبختانه در زمینه مسائل کلان و زیربنایی توسعه استان در بین جریانات سیاسی اختلافی وجود ندارد و همه در مسیر رشد و پیشرفت استان همگرایی دارند.

دکتر حق شناس گفت: علاقه مند به ارتقا ارتباط با ترکمنستان هستیم و در این مسیر هیچ محدودیتی از سوی جمهوری اسلامی و استان گلستان وجود ندارد و به شدت از این ارتباط استقبال می کنیم.

لازم به ذکر است در این دیدار خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان گنبد کاووس دغدغه ها و مسائل خود را با دکتر حق شناس درمیان گذاشتند و استاندار گلستان به پرسش های مطرح شده پاسخ داد.