• تاریخ: 2020-03-08
  • شناسه خبر: 29580
  • 97 بازدید

استاندار گلستان: افزایش اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مانع شیوع ویروس کرونا می شود

ارکین نیوز- استاندار گلستان با تاکید براینکه افزایش اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مانع شیوع ویروس کرونا می شود اظهار کرد: تلاش ما عبور از بحران با حداقل عوارض است. دکتر حق شناس در جلسه مشترک ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی ع ...

ارکین نیوز- استاندار گلستان با تاکید براینکه افزایش اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مانع شیوع ویروس کرونا می شود اظهار کرد: تلاش ما عبور از بحران با حداقل عوارض است.

دکتر حق شناس در جلسه مشترک ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران، کارگروه سلامت و امنیت غذایی، قراگاه زیستی پدافند غیرعامل تصریح کرد: افزایش اطلاع رسانی به مردم و رعایت مسایل بهداشتی مانع شیوع ویروس کرونا می شود.

وی افزود:همه باید با دانشگاه علوم پزشکی استان همکاری داشته باشند و سخنگوی فعالیت های پزشکی استان شخص ریاست دانشگاه است.

استاندار گلستان گفت:به عنوان فضای پشتیبان جهت سپری کردن دوران نقاهت بیماران مبتلا به کرونا هتل ورزش گرگان با همکاری همه دستگاه ها در حال تجهیز است و پس از آن در صورت لزوم از مرکز توانبخشی با همکاری بنیاد شهید و اردوگاه توسکستان با همکاری بهزیستی استفاده خواهد شد.

حق شناس خاطر نشان کرد:ظرفیت نیروهای نظامی و انتظامی و سربازان می تواند در همکاری جهت خدمات بیمارستانی مورد استفاده قرار گیرد.

وی در پایان تیادآور شد :تلاش ما عبور از بحران با حداقل عوارض است و در این راه بسیج عمومی در راستای مقابله با کرونا ضروری است.
https://t.me/gollestanonline

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست