• تاریخ: 2020-11-12
  • شناسه خبر: 30375
  • 112 بازدید

استاندار گلستان از بخشهای مختلف بیمارستان آل جلیل بازدید بعمل آورد

ارکین نیوز-“دکتر حق شناس”استاندار گلستان از بیمارستان آل جلیل شهر آق قلا بازدید بعمل آورد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،عصر روز چهارشنبه ۲۱ ام آبان ماه،”دکتر هادی حق شناس”استاندار ...

ارکین نیوز-“دکتر حق شناس”استاندار گلستان از بیمارستان آل جلیل شهر آق قلا بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،عصر روز چهارشنبه ۲۱ ام آبان ماه،”دکتر هادی حق شناس”استاندار گلستان با همراهی”رمضانعلی سنگدوینی”نماینده مردم شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی،”حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی”مشاور استاندار در امور اهل سنت و امام جمعه شهر آق قلا و “امیر شیر توماج”فرماندار و رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی از بخشهای مختلف بیمارستان آل جلیل و خط مقدم مبارزه با با ویروس کرونا،بازدید بعمل آورد.

استاندار گلستان ضمن عیادت از”کاظم فرزانه”شهردار انبارالوم که شب گذشته بعلت عارضه قلبی در بخش CCUبیمارستان بستری شده است و همچنین تعدادی از بیماران مبتلا به ویروس کوئید ۱۹،از نزدیک به گفتگو با آنان پرداخت و نحوه خدمات دهی کادر درمان بیمارستان آل جلیل شهر آق قلا را مورد ارزیابی قرار داد.

“دکتر حق شناس”با توجه به رضایتمندی حداکثری بیماران و همراهان از روند خدمت رسانی،از زحمات و تلاشهای ارزنده مدیریت و کادر درمان این مرکز تقدیر نمود و برای مدافعان سلامت،آرزوی موفقیت و تندرستی را از خداوند منان خواستار شد.