• تاریخ: 2018-06-24
  • شناسه خبر: 26516
  • 240 بازدید

استاندار گلستان:کسی حق ندارد سردار آزمون را متهم به کم‌کاری کند

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به اینکه همه ما به سردار آزمون افتخار می‌کنیم، گفت: هیچ کس حق ندارد درباره این قهرمان اظهارنظر و سردار آزمون را متهم به کم کاری کند، آزمون همه تلاش خود را کرد. سیدمناف هاشمی در خصوص ان ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به اینکه همه ما به سردار آزمون افتخار می‌کنیم، گفت: هیچ کس حق ندارد درباره این قهرمان اظهارنظر و سردار آزمون را متهم به کم کاری کند، آزمون همه تلاش خود را کرد.

سیدمناف هاشمی در خصوص انتقادات تندی که در رسانه‌های مختلف و فضای مجازی پیرامون سردار آزمون بازیکن شایسته گلستانی در تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار کرد: سعی نکنیم یک جوان قهرمان و شایسته که نام و نشان جهانی پیدا کرده را طوری عمل کنیم که شخصیت‌اش خرد شود و بشکند.

استاندار گلستان تصریح کرد: ورزشکار و قهرمان در برخی شرایط افتخارآفرینی می‌کند و در برخی از شرایط آمادگی به روز ندارد ما همیشه باید به قهرمانان خودمان افتخار کنیم.

هاشمی افزود: من چهار یا پنج سال با این بچه‌ها زندگی کردم می‌دانم سختی‌های زیادی می‌کشند که به اینجا برسند همه باید بدانیم که سردار آزمون همه تلاش خود را کرد.

وی با تأکید بر اینکه همه به سردار آزمون افتخار می‌کنیم، افزود: کسی حق ندارد ایشان را متهم به کم کاری کند و درباره این قهرمان اظهارنظری کند که کم کاری کرده؛ ایشان هر آنچه در توان داشت تلاش کرد؛ سرمربی تشخیص می‌دهد که ایشان را به شکل شش دانگ و ۹۰ دقیقه‌ای در بازی آخر استفاده کند یا نکند و آنجا سرمربی تعیین کننده است.

استاندار گلستان ابراز امیدواری کرد تا تمام بازیکنان تیم ملی کشورمان در جام جهانی خوش بدرخشند و بیان کرد: سردار آزمون نیز حداکثر ظرفیت خودش را به کار ببرد و با آن روحیه جنگندگی که در تیم‌های باشگاهی خودش داشت مردم ایران را بیشتر خوشحال کند البته نه تنها از سردار آزمون بلکه از تمام بازیکنان تیم ملی ایران می‌خواهیم که تلاش کنند ضمن اینکه تا الان نیز تلاش کردند.

هاشمی گفت: تیم ملی فوتبال کشورمان در مقابل تیم‌های بزرگ جهانی اسپانیا و مراکش نشان دادند که ابرقدرت‌های ورزشی از بازی در مقابل ایران نگران هستند.

وی با تاکید بر اینکه تیم ملی فوتبال ایران به این نظام و انقلاب غرور ملی داد، افزود: امیدواریم که سردار آزمون از آزمون بزرگ دیگری که پیش‌رو دارد امتحان خوبی پس بدهد.

استاندار گلستان با استقبال از پاسخگویی به سوالات فوتبالی گفت: علاقمندی‌ام به حوزه فوتبال خیلی زیاد است؛ این روزها فصل داغ فوتبال شده و تب و تاب بیشتری هم دارد/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست