• تاریخ: 2019-07-25
  • شناسه خبر: 28815
  • 135 بازدید

استاندار گلستان:رسانه ها باید با حفظ استقلال خود به نقد دلسوزانه بپردازند

ارکین نیوز-استاندار گلستان با بیان اینکه سلامت جامعه در گرو سلامت رسانه هاست، خاطرنشان کرد: رسانه ها باید با حفظ استقلال خود به نقد دلسوزانه بپردازند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس بعداز ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با بیان اینکه سلامت جامعه در گرو سلامت رسانه هاست، خاطرنشان کرد: رسانه ها باید با حفظ استقلال خود به نقد دلسوزانه بپردازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس بعدازظهر امروز پنجشنبه سوم مرداد در دیدار با اعضای خانه مطبوعات استان، اظهار کرد: اگر رسانه ها مستقل و شفاف جامعه را نقد کنند حتما جامعه سالم می ماند.

وی افزود: شاید بسیاری از مشکلات کنونی جامعه به این علت است که این رکن چهارم به درستی به وظایف خود عمل نکرده و به دلیل برخی ملاحضات، موضوعاتی که قابل پیگیری بودند را رها کرده است.

استاندار گلستان تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم فارغ از وابستگی های سیاسی با شناخت از مشکلات، استان را یک گام به سمت جلو حرکت بدهیم.

دکتر حق شناس گفت: استان گلستان از لحاظ دارا بودن ظرفیت های گوناگون جزو ۱۰ استان برتر کشور است که باید از این ظرفیت ها به درستی استفاده شود.

وی تصریح کرد: در میان ۳۱ استان کشور تنها ۴ استان وجود دارد که هم مرز دریایی و هم مرز زمینی دارد که گلستان یکی از آنهاست و باید این موقعیت فوق العاده به خوبی مورد بهره برداری قرار گیرد.

استاندار گلستان خام فروشی را یکی از معضلات جدی کشور و خصوصا استان گلستان دانست و بیان کرد: ایجاد صنایع تبدیلی یکی از راه های برون رفت از مشکلات اقتصادی است.

دکتر حق شناس در پایان با اشاره به ظرفیت های طبیعی و خدادادی این استان شامل کویر، جنگل، دریا و …. اظهار کرد: اگر این ظرفیت ها به خوبی تبیین و معرفی می شد، رونق گردشگری و افزایش درآمد عمومی را به دنبال می داشت که باید در این راستا حرکت جدی انجام شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست