• تاریخ: 2020-03-06
  • شناسه خبر: 29564
  • 253 بازدید

استاندار: کمک خیرین گلستانی جهت خرید ۴۲ دستگاه ونتیلاتور برای مبتلایان به کرونا در استان

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت:خیرین گلستانی جهت خرید ۴۲ دستگاه ونتیلاتور برای بیماران مبتلا به کرونا در استان کمک کردند. دکتر حق شناس افزود: خیرین سلامت استان جهت خرید ۴۲ دستگاه ونتیلاتور که می تواند به تنفس بیماران مبت ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت:خیرین گلستانی جهت خرید ۴۲ دستگاه ونتیلاتور برای بیماران مبتلا به کرونا در استان کمک کردند.

دکتر حق شناس افزود: خیرین سلامت استان جهت خرید ۴۲ دستگاه ونتیلاتور که می تواند به تنفس بیماران مبتلا به کرونا و بیماران تنفسی کمک کند اقدام نمودند.

وی اظهار داشت: برای خرید هر دستگاه ونتیلاتور حداقل به ۱۵۰ میلیون تومان نیاز است و همراهی خیرین در این راه قطعا به نجات بیماران و رفع هرچه سریعتر ویروس کرونا کمک شایانی خواهد کرد.

استاندار گلستان گفت: روز گذشته با همکاری یکی از خیرین تجهیزات مربوط به تشخیص ویروس کرونا در استان تهیه شد و پس از هر نمونه گیری ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت ابتلا یا عدم ابتلا افراد به این بیماری تشخیص داده می شود و دیگری نیازی به بستری دراز مدت افراد نیست.

حق شناس خاطرنشان کرد: با همکاری نیروی انتظامی مقرر گردیده هیچ کس به تفرجگاه هایی نظیر ناهارخوران و النگدره در روزهای پنج شنبه و جمعه نرود.

وی در پایان یادآورشد:۳۵۰ تخت از ظرفیت هتل ها و مهمانپذیر ها به عنوان پشتیبان جهت کمک به مراکز درمانی در صورت نیاز آماده باش هستند/گلستان آنلاین

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست