• تاریخ: 2018-12-21
  • شناسه خبر: 27595
  • 102 بازدید

استاندار :رسانه‌های گلستان ظرفیت خود را برای منافع استان استفاده کنند

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت: من نقش و اهمیت رسانه‌های گلستان را درک می‌کنم و آنها باید ظرفیت‌های خود را برای منافع استان استفاده کنند. سید مناف هاشمی ظهر پنجشنبه در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گلستان در ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان گفت: من نقش و اهمیت رسانه‌های گلستان را درک می‌کنم و آنها باید ظرفیت‌های خود را برای منافع استان استفاده کنند.

سید مناف هاشمی ظهر پنجشنبه در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گلستان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: ردیف بودجه‌های ملی در برخی دستگاه‌های اجرایی استان گلستان افزایش داشته اما در برخی پروژه‌ها مانند آشوراده و راه آهن با وجود مصوبات اعتبارات خوبی حاصل نشده است.

وی افزود: اتصال خط عریض در بندرخشک اینچه برون به ترکمنستان، ۱۵ درصد برقی کردن راه آهن گرگان – گرمسار و سهم ۱۵ درصدی دولت در راه آهن گرگان – مشهد جزو مهم‌ترین مصوبات ریلی استان گلستان بوده است.

وی ادامه داد: دولت سالانه رشد ۲۰ درصدی برای استان‌ها در نظر می‌گیرد که گلستان هم مشمول آن است، البته شرایط گلستان در حال حاضر نسبت به برخی استان‌ها مساعدتر است.

وی با اشاره به سفر احتمالی رئیس جمهور به استان گفت: چند جلسه در این خصوص برگزار شده و طی روزهای آینده جلسه دیگری به منظور جمع بندی مصوبات و بررسی آن برگزار خواهد شد و اصرار ما این است که سفر رئیس جمهور تا پایان سال انجام شود.

استاندار گلستان همچنین در خصوص شیطنت‌هایی که در فضای مجاری وجود دارد، اظهار کرد: من این شیطنت‌ها را حس نکرده‌ام اما انتظار ما این است تا برای توسعه استان مشارکت عملی داشته باشیم، من نقش رسانه‌ها را می‌دانم و درک می‌کنم و آنها باید ظرفیت‌های خود را برای منافع استان استفاده کنند.

هاشمی افزود: ما به رسانه‌های رسمی و شناسنامه دار علاقمند هستیم، آنها می توانند به ما گزارش دهند، از ما ایراد بگیرند و انتقاد کنند اما چه رسانه‌های شناسنامه دار و چه بدون شناسنامه اجازه توهین به کسی را ندارند.

وی ادامه داد: من علاقمند نیستم که مدیران خود را درگیر این موضوعات کنند زیرا باید همگی تلاش کنیم تا گلستان را به سمت توسعه حرکت دهیم.

وی یادآور شد: البته برخی از نظر من رسانه نیستند و آنها را معاندین استان و نظام می‌دانم، آنها می‌خواهند افکار عمومی را گول بزنند اما افکار عمومی فریب نمی‌خورند و قانون و قانونگذار هم با آنها برخورد خواهد کرد/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست