• تاریخ: 2019-07-15
  • شناسه خبر: 28719
  • 50 بازدید

استاندار: احیای خلیج گرگان و آشوراده دو اولویت مهم در گلستان

ارکین نیوز-استاندار گلستان احیای خلیج گرگان و آشوراده را دو اولویت مهم در استان برشمرد و گفت: باید با رعایت الزامات محیط زیستی ظرفیت‌های گردشگری این مناطق را احیا کرد. هادی حق‌شناس ظهر امروز در نشست با مدیران و کارکنان س ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان احیای خلیج گرگان و آشوراده را دو اولویت مهم در استان برشمرد و گفت: باید با رعایت الزامات محیط زیستی ظرفیت‌های گردشگری این مناطق را احیا کرد.

هادی حق‌شناس ظهر امروز در نشست با مدیران و کارکنان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با بیان اینکه جذب سرمایه‌گذار یکی از راهبردهای مهم استان برای توسعه است، اظهارداشت: برگزاری همایش ظرفیت‌های استان می‌تواند زمینه توسعه استان را فراهم کند.

وی گفت: پیش از برگزاری این همایش باید کارگروهی از نخبگان استان امکان و شرایط برگزاری آن را مورد بررسی قرار دهند.

استاندار گلستان بیان داشت: این استان دارای زیرساخت‌ها و توانمندی‌های بالایی است و می‎تواند با ایجاد و تقویت بخش صنایع تبدیلی پیشرفت کند.

وی گفت: یکی دیگر از موضوعات مهم استفاده از ظرفیت گلستانی‌ها در سطوح ملی و فراملی است که می‌تواند موجب رشد و توسعه استان شود.

حق‌شناس خاطرنشان کرد: خلیج گرگان و آشوراده دو اولویت مهم استان است که باید با استفاده از اعتبارات لازم آنها را احیا و به ظرفیت‌های گردشگری با حفظ محیط زیست تبدیل کرد/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست