• تاریخ: 2018-06-02
  • شناسه خبر: 26314
  • 155 بازدید

استاندار:برگزاری ۷ رویداد بزرگ ورزشی در گلستان همکاری جدی دستگاههای اجرایی را می طلبد

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به اینکه ۷ رویداد مهم بین المللی ورزشی امسال در گلستان برگزار می شود اظهار کرد: اجرای مسابقات بین‌المللی ورزشی در گلستان تنها مروبط به اداره ورزش و جوانان نیست و همه دستگاه‌ها در این ح ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به اینکه ۷ رویداد مهم بین المللی ورزشی امسال در گلستان برگزار می شود اظهار کرد: اجرای مسابقات بین‌المللی ورزشی در گلستان تنها مروبط به اداره ورزش و جوانان نیست و همه دستگاه‌ها در این حوزه مسئول هستند و با بسیج امکانات دستگاههای اجرایی استان می توانیم شاهد برگزاری مسابقات، در سطح بالایی باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی ظهر امروز پنج شنبه ۱۰ خرداد در جلسه ستاد اجرایی مسابقات بین‌المللی ورزشی که با حضور مدیران دستگاههای مرتبط برگزار شد تصریح کرد: برگزاری این مسابقات فرصت مهمی در توسعه گردشگری و تبلیغ محصولات تولید بومی است که باید از این ظرفیت استفاده شود.
وی با بیان اینکه اجرای این مسابقات در گلستان تنها مربوط به اداره ورزش و جوانان نیست ، افزود: این مسابقات برای کل استان است و سود حاصل از مسابقات را همه استفاده خواهیم کرد که همکاری مسئولین را می طلبد.
استاندار گلستان با تاکید بر اینکه باید از مسائل ریز پرهیز کرده و به اقدامات بزرگ رویدادهای ورزشی نگاه شود، بیان کرد:بسیاری از اقوامی که در استان حضور دارند می‌توانند در رشته‌های مختلف ورزشی همانند سوارکاری، والیبال و .. صاحب مقام در جهان شوند و ما میتوانیم در این زمینه هم میزبانی مسابقات را تامین نماییم.
دکتر هاشمی افزود:میزبانی شایسته و مطلوب رقابتهای بین المللی اثبات کننده شایستگی گلستان و عاملی برای معرفی هرچه بهتر این استان در سطح بین المللی می شود.
وی سرمایه‌گذاری در ورزش را نوعی کار خیر دانست و خاطر نشان کرد: این کار خیر در حل آسیب‌های اجتماعی موثر بوده که باید این اصل به یک فرهنگ تبدیل شده و برای این فرهنگ‌سازی نیازمند تعامل بیشتر هستیم.
استاندار گلستان تصریح کرد: این استان با وجود دارا بودن اقوام و مذاهب مختلف توانایی مطرح شدن در سطح ملی و بین المللی را دارد.
دکتر هاشمی برخی از موضوعات را مکمل همدیگر دانست و یاد آور شد: در گلستان اگر نتوانیم رویکرد را به سمت سلامت محوری از طریق اجرای برنامه‌های مختلف ببریم باید به سمت اقدامات مقابله ای در آسیب‌های اجتماعی پیش بریم که مشکلاتی را در پی خواهد داشت.
وی با بیان اینکه تمام دستگاه‌ها باید برای جذب اسپانسر تلاش کنند، افزود:گلستان با همه زیبایی های طبیعی ، گردشگری و تاریخی را در خود جای داده است می تواند جایگاه مناسبی برای میزبان بازی های ورزشی در سطح کشور و بین المللی باشد.
استاندار گلستان در پایان متذکر شد:امروز ورزش ابعاد مختلفی دارد و دیپلماسی ورزش و تقویت بخش های گوناگون آن می تواند به توسعه اقتصادی و ایجاد و فرصتهای شغلی منجر شود.
لازم به ذکر است که امسال هفت تورنمنت ورزشی بین المللی بزرگ از تیرماه به میزبانی استان گلستان در رشته های ووشو ،بسکتبال ، والیبال ساحلی ، کاراته ، سپک تاکرا ، اسکواش و کشتی آغاز می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست