• تاریخ: 2018-12-16
  • شناسه خبر: 27559
  • 110 بازدید

استاندار:برای حل مشکلات سه مجموعه سوارکاری گلستان تصمیمات ویژه ای گرفته می شود

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به مشکلات سه مجموعه سوارکاری استان اظهار کرد: وجود مشکلات در این مجموعه ها به دلیل بلاتکلیفی برای واگذاری یا عدم واگذاری به بخش خصوصی است که تا قبل از عید نوروز این موضوع تعیین تکلیف خ ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به مشکلات سه مجموعه سوارکاری استان اظهار کرد: وجود مشکلات در این مجموعه ها به دلیل بلاتکلیفی برای واگذاری یا عدم واگذاری به بخش خصوصی است که تا قبل از عید نوروز این موضوع تعیین تکلیف خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی عصر روز جمعه ۲۳ آذر در مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا گفت: اجرای واگذاری کامل و یا عدم واگذاری، زمینه اتخاذ تصمیمات مدیریتی لازم را فراهم می آورد.
وی با اشاره به اینکه یک میلیارد تومان برای تجهیز جایگاه تماشاگران و زیرسازی پیست سوارکاری شهرستان آق قلا در نظر گرفته خواهد شد، اظهار کرد: این مبلغ از محل اعتبارات استانی برای این مجموعه در نظر گرفته شده و از محل منابع شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور نیز کمکهایی را برای این مجموعه دریافت خواهیم کرد.
استاندار گلستان تصریح کرد: کورس های سوارکاری یکی از افتخارات منطقه ترکمن صحرا است که هر ساله در شهرهای آق قلا، گنبد و بندر ترکمن برگزار می شود و پس از اتمام برنامه شهرستان آق قلا، از هفته های آتی شاهد اجرای آن در گنبدکاووس خواهیم بود.
وی افزود: امیدواریم با همکاری نمایندگان مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تا سال آینده بتوانیم جایگاه تماشاگران این مجموعه را در شان مردم این شهرستان احداث کنیم.
دکتر هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود استفاده از ظرفیت خیرین را مهم و ضروری دانست و بیان کرد: هریک از شهرستاهای استان در یک رشته ورزشی خاصی از جمله فوتبال، والیبال، بسکتبال و… قهرمانان بنامی دارند که استفاده از این ظرفیت ها باعث کاهش آسیبهای اجتماعی آن شهرستان می شود.
وی با اشاره به اینکه در صورت تجهیز روشنایی این مجموعه می توان این مسابقات را زیر نور برگزار کرد، افزود: اگر این مجموعه به بخش خصوصی واگذار شود می توان از ظرفیت این بخش در تجهیز سکوی تماشاگران و همچنین رفع مشکل پیست سوارکاری شهرستان آق قلا استفاده کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست