• تاریخ: 2022-04-10
  • شناسه خبر: 31468
  • 121 بازدید

استارت مسابقات والیبال جام رمضان آق قلا با حضور۱۵تیم/ حضور ملی پوشان در روزهای آینده

ارکین نیوز: رییس هیات والیبال شهرستان آق قلا با بیان اینکه ۱۵ تیم در مسابقات جام رمضان آق قلا شرکت کردند، اظهار داشت: این مسابقات در روزهای آینده با حضور ملی پوشان مطرح کشور ادامه خواهد یافت. ابراهیم یلمه افزود: بازیکنان ...

ارکین نیوز: رییس هیات والیبال شهرستان آق قلا با بیان اینکه ۱۵ تیم در مسابقات جام رمضان آق قلا شرکت کردند، اظهار داشت: این مسابقات در روزهای آینده با حضور ملی پوشان مطرح کشور ادامه خواهد یافت.

ابراهیم یلمه افزود: بازیکنانی مثل فرهاد قائمی، آرمان صالحی، رسول آقچلی، میکاییل تاجر، ادریس دانشور، یونس قلیچ نیازی، متین نظری،کمال قریشی، متین تکاور، امیر ملا عباسی و … در روزهای آینده جهت انجام  بازی در سالن امام خمینی(ره)آق قلا حضور پیدا می کنند.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات زیر نظر هیئت والیبال و با اسپانسری نخ نگین صحرا برگزار می شود تصریح کرد: انشاا.. این بازیها با کیفیت خوبی برگزار شود تا تماشاگران با رضایت کامل سالن را ترک کنند.

رییس هیات والیبال آق قلا جایزه این مسابقات را ۱۷ میلیون تومان عنوان کرد و از مسئولین، حامیان این مسابقات و همچنین از تیم های شرکت کننده که باعث شور و نشاط تماشاگران در این ایام مبارک می شوند تقدیر کرد.

ابراهیم یلمه در پایان از مسئولین خواست که جهت برگزاری بهتر این مسابقات حمایت لازم را از متولیان امر داشته باشند.