• تاریخ: 2015-09-01
  • شناسه خبر: 7673
  • 2,026 بازدید

اسامی نهائی استخدامی آتش نشانی گلستان /زینت بخش و غریب از آق قلا

ارکین نیوز-نتایج نهائی آزمون استخدام پیمانی در مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداریهای استان گلستان(جلین، آق قلا، آزادشهر، مینودشت، بندرترکمن، گالیکش، سیمین شهر، علی آبادکتول، فاضل آباد) اعلام شد. مهدی کلاسنگیانی رئیس دبیرخان ...

ارکین نیوز-نتایج نهائی آزمون استخدام پیمانی در مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداریهای استان گلستان(جلین، آق قلا، آزادشهر، مینودشت، بندرترکمن، گالیکش، سیمین شهر، علی آبادکتول، فاضل آباد) اعلام شد.

مهدی کلاسنگیانی رئیس دبیرخانه ستاد استخدامی شهرداریهای استان گلستان اعلام کرد: نتایج نهائی آزمون استخدام پیمانی در مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداریهای استان، پس از برگزاری آزمون تخصصی کتبی (برگزار شده در مورخه ۰۸/۰۳/۹۴) و اعلام نتایج اولیه به تعداد۳ برابرظرفیت ( ۰۳/۰۴/۹۴ ) ، بررسی مستندات، سوابق و مدارک داوطلبان و همچنین برگزاری مراحل آزمون عملی ( ۱۷/۰۵/۹۴ و ۲۴/۰۵/۹۴ ) به شرح ذیل اعلام می گردد.

وی گفت: انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی، آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا زمان اتمام سیر مراحل اداری و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی، برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد وچنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد، اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.

کلاسنگیانی همچنین افزود: اعلام نتایج مربوط به فرزندان معظم شاهد و ایثارگر معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران(سهمیه ۲۵%ایثارگران)،نیز از طریق بنیادشهید وامور ایثارگران استان به اطلاع داوطلبین پذیرفته شده واجد شرایط خواهد رسید.

گفتنی است آزمون مزبور، از محل مجوز استخدامی شماره ۱۲۶۷۲/۹۳/۲۲۵ مورخ ۲۳/۹/۹۳ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و مجوز شماره ۵۲۸۴۶ مورخ ۲۹/۱۱/۹۳ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، برای پذیرش افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی و عمومی و عملی و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در ۹ شهرداری استان گلستان شامل “جلین، آق قلا، آزادشهر، مینودشت، بندرترکمن، گالیکش، سیمین شهر، علی آبادکتول، فاضل آباد” و با اعلام آمادگی حدود ۶۰۰ داوطلب مرد در تاریخ ۸ خرداد ماه سالجاری در شهر گرگان برگزار شد.

در این آزمون؛ داوطلبین شرکت کننده، در رشته های شغلی کاردان آتش نشان و راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان و آتش نشان راننده وسایط سنگین با هم به رقابت پرداختند.
گلستان ما
000121012

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست