• تاریخ: 2020-08-03
  • شناسه خبر: 30009
  • 169 بازدید

اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار به شهرداری آق‌قلا

ارکین نیوز-اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال به شهرداری آق‌قلا ، گلایه اهالی محله چاله باغ گرگان از رعایت‌نکردن بهداشت در نانوایی‌ها و افزایش جانباختگان ناشی از مصرف مواد مخدر در استان از جمله خبرهای کوتاه امروز یکشنبه استان است . ...

ارکین نیوز-اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال به شهرداری آق‌قلا ، گلایه اهالی محله چاله باغ گرگان از رعایت‌نکردن بهداشت در نانوایی‌ها و افزایش جانباختگان ناشی از مصرف مواد مخدر در استان از جمله خبرهای کوتاه امروز یکشنبه استان است .

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان از بی توجهی برخی دستگاه ها به احراز هویت الکترونیک انتقاد کرد و گفت : براساس مصوبه هیات دولت ۱۵۰ دستگاه اجرایی حق دریافت کپی شناسنامه و مدارک احراز هویت را ندارند که در گلستان فقط ۷۵ دستگاه به آن عمل می کنند.

**

برخی شهروندان محله چاله باغ گرگان به رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی در نانوایی های این محله اعتراض کرده و خواستار نظارت بیشتر بر این بخش مهم در دوران کرونا شدند.

**

حسین زارعی مدیرکل پزشکی قانونی گلستان از افزایش ۱۱ درصدی فوتی‌های ناشی از سوء مصرف مواد مخدر استان سه ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد و گفت: در این مدت ۱۰ نفر بر اثر سوء مصرف مواد مخدر جان باختند که از این تعداد ۸ نفر مرد و ۲ نفر زن بودند.

**

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی گلستان گفت: امسال ۶۵۰ هکتار از اراضی استان به زیر کشت خیار رفته که از این سطح تاکنون ۲۱ هزار و ۵۰۰ تن برداشت شد.

**

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گلستان با اشاره به اجرای دومین مرحله رزمایش همدلی و احسان در استان گفت: ۶۵ هزار خانوار نیازمند از کمک‌های مومنانه ستاد برخوردار می‌شوند

**

سرپرست دفتر فنی استانداری گفت: برای اجرای پروژه های جمع آوری و دفع آبهای سطحی، دیواره سازی و ساماندهی رودخانه ها و آسفالت معابر در آق قلا بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافت/ایرنا