• تاریخ: 2019-01-21
  • شناسه خبر: 27978
  • 222 بازدید

احمد ایری: آق قلا از ۶ بهمن میزبان لیگ دسته دوم والیبال باشگاههای کشور است

ارکین نیوز- مسابقات والیبال گروه الف لیگ دسته دوم باشگاههای کشور به میزبانی باشگاه میدان اق قلا در سالن امام خمینی(ره) این شهر برگزار می شود. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز، مدیر تیم والیبال باشگاه میدان آق قلا با ذکر مطلب ...

ارکین نیوز- مسابقات والیبال گروه الف لیگ دسته دوم باشگاههای کشور به میزبانی باشگاه میدان اق قلا در سالن امام خمینی(ره) این شهر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز، مدیر تیم والیبال باشگاه میدان آق قلا با ذکر مطلب فوق افزود: مسابقات این گروه با حضور پنج تیم پاس گرگان، پدافند بیرجند، میدان آق قلا، ذغال کاشان و شاهرود در این شهر برگزار خواهد شد.

احمد ایری گفت: مسابقات لیگ دسته دوم والیبال باشگاههای کشور در چهار منطقه انجام خواهد پذیرفت که تیم های شرکت کننده در گروه الف از ۶ بهمن ماه سال جاری به مدت پنج روز در سالن امام خمینی(ره) آق قلا با هم دیدار خواهند کرد.

این ملی پوش والیبال کشور با اشاره به اینکه میزبان دور رفت گروه الف این دور از مسابقات آق قلا است یاد آور شد: میزبان مرحله برگشت این مسابقات نیز شهرستان شاهرود بوده که دو تیم به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.

ایری بیان اینکه تیم میدان اق قلا یک تیم کاملا جوان و آینده دار است خاطر نشان کرد: امیدوارم با حمایت مردم و مسئولین ،گذشته طلایی والیبال آق قلا دوباره در یادها زنده شود.

@ارکین نیوز نیز برای تیم خوب ، جوان و خوش آتیه تیم میدان آق قلا در این مسابقات آرزوی موفقیت و صعود به لیگ دسته اول باشگاههای کشور را از خداوند منان خواستار است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست