• تاریخ: 2019-02-19
  • شناسه خبر: 28187
  • 253 بازدید

احداث بزرگراه آق ‌قلا- اینچه‌برون از پروژه‌های مهم اقتصادی گلستان است

ارکین نیوز-مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان از فعال بودن پروژه اقتصادی بزرگراه آق قلا- اینچه برون در سالجاری خبر داد. حسین محبوبی اظهار کرد: پروژه احداث بزرگراه آق قلا- اینچه برون از طرح‌های مهم و بزرگ اقتصادی استان اس ...

ارکین نیوز-مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان از فعال بودن پروژه اقتصادی بزرگراه آق قلا- اینچه برون در سالجاری خبر داد.

حسین محبوبی اظهار کرد: پروژه احداث بزرگراه آق قلا- اینچه برون از طرح‌های مهم و بزرگ اقتصادی استان است که با حمایت و پیگیری‌های مجدانه مسوولان استانی در حال اجراست.

محبوبی افزود: احداث این بزرگراه نقش مهمی در توسعه اقتصادی استان و افزایش ارتباطات بین‌المللی به کشورهای آسیای میانه و افزایش حمل و نقل کالاهای ترانزیتی ایفا خواهد کرد.

وی ادامه داد: وجود منطقه آزاد تجاری- صنعتی و پایانه مرزی و راه آهن بین المللی اینچه برون و بندرخشک از دیگر عوامل مهم احداث این بزگراه است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان؛ طول محور آق قلا- اینچه برون را ۵۴ کیلومتر اعلام و افزود: پروژه احداث بزرگراه گنبد- اینچه برون نیز همزمان در حال انجام است و تا کنون ۲۰ کیلومتر از این محور آزادسازی و در سالجاری ۶ کیلومتر آن آسفالت می شود.

این مقام مسئول اظهار کرد: قطعه اول پروژه آق قلا- اینچه برون به طول ۱۰ کیلومتر است که تا کنون تعریض دو طرف محور تا سطح لایه بیس، احداث ابنیه فنی مورد نیاز با اعتبار معادل ۱۲۰ میلیارد ریال اجرا شده است.
روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست